Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки (Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки)
Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки
Клара Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки


Страждаю на гайморит, відчуття, що гній пішов у лобову частину. Терміново треба робити прокол.  Порекомендували звернутися до Гурської Тамари Валеріївни, хто відвідував цього лікаря залиште свій відгук.
 
Павла Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший, грамотний лікар. Видно, що компетентна не тільки у своїй сфері, а й загалом. Діє дуже заспокійливо на пацієнта. Ніколи не призначає зайвих аналізів. У мене хронічний фарингіт, і загалом часто хворію. Тому якщо потрібен ЛОР, то тільки до Тамари Валеріївни. Дуже рекомендую цього лікаря!
 
Ноябрина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Два місяці лікувала Оробець І.С. не могла вилікувати, а Тамара Валеріївна за тиждень впоралася. Слух відновився повністю.  Рекомендую!
 
Аріадна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Сильний стріляючий біль у правому вусі змусив мене звернутися до ЛОРа Гурської. Під час огляду діагностували отит. Призначене лікування було ефективним. На третій день болі припинилися. Самопочуття зараз хороше. Раджу!
 
28Tatyana Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважне ставлення Тамари Валеріївни до мого захворювання. Огляд мого носа, що вічно шморгає, і грамотно підібране лікування принесли позитивний результат. Мій ніс став нормально дихати і у вусі більше не клацає.  Буду рекомендувати Тамару Валеріївну всім!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безрезультатного лікування гаймориту протягом 3-х місяців у лора Тагунової І.К., звернулися до Тамари Валеріївни. Уважно вислухала, вона рекомендувала пройти обстеження КТ, яке на 100% підтвердило її діагноз і призначила грамотне лікування. Відмінний лікар!
 
Флоренція Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний лікар. Звернулася з болем у вусі після перельоту. Діагноз отит і запалення середнього вуха. Призначила КТ і лікування. Не "розводив" на гроші і на непотрібні процедури. Рекомендую!
 
Шура1990 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотна лікарка, дуже допомогла! Побільше б таких! Все доступно пояснила, буквально на пальцях, що незрозуміло повторила. Хочеш - не хочеш, зрозумієш. Загалом, до неї однозначно.
 
Ждана Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, відчувається професіоналізм. Завжди спокійна і ввічлива, все докладно і зрозуміло розповідає. Їй довіряєш.
 
Джоел Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити до Тамари Гурської на прийом?
 
28Tatyana Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом можете через адміністратора клініки Наталію - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Люся45 Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Такого грамотного і висококваліфікованого лікаря я ще не зустрічала. Провела обстеження на найвищому рівні. Це лікар, який реально лікує і дає надію на краще, навіть коли опущені руки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки (Гурська Тамара Валеріївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: