Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Послуги психотерапевта Одеса (Послуги психотерапевта Одеса)
Послуги психотерапевта Одеса
Marchh Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги психотерапевта Одеса


Усім привіт! Допоможіть, будь ласка, знайти хорошого психотерапевта в Одесі. Уже був досвід із некваліфікованим фахівцем і звертатися до невідомо кого не хочеться.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
На основі свого досвіду можу порекомендувати Гончарову Тетяну Сергіївну і Козлова Яна Леонідовича, дуже вартісні фахівці, мені вони відкрили очі на багато що.
 
Йося Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла мені впоратися з панічними атаками і тривожністю, робота ще не закінчена, але якість життя зросла у багато разів! Вкрай раджу цього фахівця, безмежно їй вдячна, після довгих пошуків "свого" психолога - я знайшла її.
 
Арсенія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович дуже грамотний, у своїй справі розбирається на відмінно. Дуже довго відтягувала цей момент, добре, що знайшла сили і звернулася. Самопочуття набагато краще, звертайтеся, не пошкодуєте!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова прекрасний фахівець! Мені було легко їй довіритися, нарешті я виговорилася!
Вона дала багато хороших порад і допомогла мені зрозуміти, як вийти з тривожного стану!
 
Angelica Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний психолог Козлов Я.Л.. Допоміг розкрити джерела і способи вирішення проблем. Мені стало набагато легше. Відкрилися очі на багато речей, яких я не помічала.
 
Ангел Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова допомогла розібратися з механізмом психологічних проблем, навчила роботі з конкретними інструментами для їх вирішення. Рекомендую, знаючий фахівець.
 
Белла Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Козлова Я.Л. з проблемами у стосунках із собою і з кризою в особистому житті. Відчувала безпеку і довіру в спілкуванні з ним. Завдяки його запитанням і аналізу дізналася більше про себе і змогла поглянути своїй проблемі в обличчя. Раджу його відвідати.
 
Абігаль Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дружня атмосфера, довірче розташування, розуміння з боку фахівця і бажання дослідити мої проблеми. Дуже рекомендую Гончарову Тетяну Сергіївну, як чудового фахівця і професіонала у своїй справі!
 
Віталіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємний психолог, говорить прямо, зрозуміло. Розкладає по поличках все, що хвилює, ставить правильні запитання, які допомагають зрозуміти, в чому проблема, і дає рекомендації для її вирішення. Уважно слухає. Поруч із Яном Леонідовичем почуваєшся спокійно і легко. Дуже розташовує до себе, не страшно розповісти про те, що дійсно турбує. Настійно рекомендую Козлова Яна Леонідовича!
 
Arabella Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Розкажіть, як можна записатися до цих фахівців.
 
Barbara0 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, контактний телефон - 380 (93) 572 73 87. Звертайтеся, він дійсно надасть вам якісну допомогу.
 
Angelica Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала з країни і консультує онлайн через вайбер, телеграм, ватсап. Зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Послуги психотерапевта Одеса (Послуги психотерапевта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: