Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
Мануальні терапевти Одеса
Кого із зазначених мануальних терапевтів Ви можете порекомендувати?
1. Забранський Владислав Володимирович [ 0 ] [0.00%]
2. Коробейников Юрій Зіновійович [ 0 ] [0.00%]
3. Борисюк Борис Борисович [ 0 ] [0.00%]
4. Унанов Тимур Олександрович [ 0 ] [0.00%]
5. Березовський Станіслав Михайлович [ 0 ] [0.00%]
6. Мавров Валентин Степанович [ 0 ] [0.00%]
7. Москальчук Сергій Петрович [ 0 ] [0.00%]
8. Франко Едуард Олександрович [ 0 ] [0.00%]
9. Жак Тома [ 0 ] [0.00%]
10. Петров Андрій Миколайович [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
ДмитроОлександрович Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальні терапевти Одеса


Мене цікавить, на думку одеситів, хто найкращий мануальний терапевт в Одесі. 10 найпопулярніших мануальних терапевтів у місті я заніс в опитування. Прошу всіх форумчан голосувати за того фахівця, у кого він був і хто йому реально допоміг. Відгуки про фахівців або доповнення до опитування пишіть нижче.
 
Розалія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти хорошого мануального терапевта в Одесі майже не реально. Я обійшла майже пів списку, щоб знайти. Мануальні терапевти, особливо в Одесі, це частіше бізнес, ніж лікування.

Розповім свою історію. Проблема з шийним відділом хребта, знімки і доплери були зроблені, лікувалася місяці 2 у лікаря невролога, результат нульовий. Пішла шукати мануального терапевта для лікування.
1-й, до кого потрапила, був Коробейніков Юрій Зіновійович - 1 сеанс, 10 хвилин хрускоту без масажу і слова: "все ви здорові", займайтеся гімнастикою, до мене Вам більше не треба. Проблеми в мене не минули і я була зовсім не здорова.
2-й мануальний терапевт був Бондарєв Ігор Іванович, 3 сеанси без будь-якої позитивної динаміки. Єдине він чесно сказав, що не може мені допомогти.
3-й був француз Жак Тома, менше 5-ти хвилин сеанс, поліпшення ніякого. Коли вийшла, заплативши 1000 гривень, зрозуміла що мене просто "розвели" красиво.
4-й був Москальчук Сергій Петрович, недоостеопат, як потім з'ясувалося навіть без такої освіти. 5 сеансів, без поліпшень.
5-й, до кого я потрапила, Забранський Владислав Володимирович - ось він то і зміг мені допомогти. Всього я відходила до нього 10 сеансів. сеанси по 45-50 хвилин. Результат був чудовий, у мене минули запаморочення і втрата свідомості, я стала активнішою. Тепер раз на рік ходжу до нього на курс масажу і мануальної терапії. З усього списку рекомендую тільки його.
 
Khashatrian Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж тільки одного Владислава Забранського можу виділити з усього цього списку, всі інші, м'яко кажучи, слабкі фахівці.
З негативних рис деяких мануальних терапевтів:
Коробейников Юрій Зіновійович, сеанс до 10 хвилин за 400 гривень.
Мавров Валентин Степанович, колишній лікар ренгенолог, який не є взагалі фахівцем мануальним терапевтом, а займається цим тільки тому, що можна заробити.
Петров Андрій Миколайович - взагалі не мануальний терапевт, він Юмейхо-терапевт, по нашому масажист. Масаж, до речі, у нього зовсім ніякий, не масажування, а натискання, а потім кілька прийомів із мануальної терапії.
 
НастоЯщая Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У списку немає Ігор Хуанович Дун - голкотерапевт. До нього на прийом приїхала в санаторій імені Горького. Сеанс один обійшовся в 1000 гривень. Прийняв він мене без знімків і узі, як результат, я потрапила на операційний стіл. Внаслідок його "лікування" у мене лопнула кіста, через наслідки його втручання я більше не зможу мати дітей, якби не поспішно виконана операція, я б залишилася інвалідом.
 
Каміла Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка боліла шия, поїхав, побачивши рекламу за адресою Успенська 59, до лікаря Матвєєнка Олександра Анатолійовича - цей діяч прийняв чоловіка без будь-яких знімків, як результат шиєю неможливо було повертати. У підсумку довелося звертатися до іншого фахівця, який присутній у цьому рейтингу, Забранського Владислава, прийняв тільки зі знімком і вилікував. Більше на рекламу не ведемося. Владиславу ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!
 
Артурик Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, нагадайте номер телефону Забранського Владислава Володимировича, багато про нього чув і дуже хочу до нього потрапити.
 
Розалія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792 - Забранський Владислав Володимирович
 
ЄгорНеКрит Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій лікуючий мануальний терапевт переїхав, довелося шукати нового, пішов за рекламою в інтернеті, мануальний терапевт-масажистка Шагане. Щоб нікого не ображати, напишу так, жінка не масажист... Сил на релаксувальний масаж у неї, може, і є, а на справжній лікувальний, щоб промасажувати, немає. Щодо мануальної терапії, мене чоловіка в 2 метри зросту і в 100 кг ваги вона не змогла жодного разу прохрумтіти. Не рекомендую
 
NikolaiODESSA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Був колись у покійного китайця в Алтестово, батько, який Хуан, не погано мені допоміг, а син же його, Ігор, вище про нього писали, взагалі без будь-якого ефекту мене полікував на кругленьку суму. Коли його шукав, знайшов у гугл за запитом китаєць Алтество іншого китайця і зовсім не з Алтество - Цай Бочуаньм- фахівець китайської медицини, мануальний терапевт та голкорефлексо терапевт. Приймав на Семінарській 18\20. Як фахівець, взагалі ніякий, 10 сеансів не вирішили проблеми взагалі. Довелося звертатися до нашого фахівця, Забранський Владислав поставив мене на ноги, більше не ведуся на молодих і не досвідчених китайців.
 
Irinaaa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж китаєць доктор Чен нічим не допоміг, тільки гроші виманив. Голковколювання його часто не діє. Уже після лікування в нього полазила в інтернеті, почитала відгуки, його ніхто не рекомендує.
 
Машиніст Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на Академічній 1, центр сімейної медицини "Відродження життя", лікар Зелінський Євген Сергійович. Дуже не сподобалося мені. Масаж робить один лікар, мануальну терапію інший. Коли поскаржився, що загострився біль, почали перекидати відповідальність один на одного. Остерігайтеся таких центрів.
 
Еліна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримала гепатит після відвідин хваленого китайця, Ігор Хуанович зіпсував мені життя. Схоже моїми голками користувалися під час лікування іншого пацієнта, результат такий діагноз. Якщо Ви йдете до якогось голкотерапевта, забирайте з собою голки після лікування, а то буде таке ж горе як у мене.
 
Бoрис Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Як відчув болі в спині, лікувався в Южноукраїнському центрі відновлення хребта, у масажиста, звуть Нано Павло Сергійович. Результату взагалі не відчув, викачування грошей. Після них звернувся в медичний центр Yanko Medical, мене лікував фахівець Урсол Юрій Іванович. Його ЛФК і мануальна терапія також не принесли відчутних змін. За рекомендацією сусіда пройшов масаж і мануальну терапію у Забранського Владислава Володимировича, результат просто чудовий, 2 роки нічого не турбує.
 
МаксимІванович Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Коробейников Юрій Зіновійович, Березовський Станіслав Михайлович, Мавров Валентин Степанович, Бондарєв Ігор Іванович, Фармагей Григорій Іванович - усе це "стара гвардія", вони нікого вже давно не лікують, але на пенсію йти не хочуть. Був у всіх чотирьох. Сил у руках у них немає, вік дається взнаки. Ще можна сюди додати сімейку мануальних терапевтів Унанових, ніхто з них навіть не фахівець, працює сімейний підряд, збирають плоди слави покійного батька Унанова.
 
АлінаКотовськ Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас горе, дитячий невролог направила нас із 2-х однорічною дитиною до мануального терапевта-остеопата, лікар Москальчук Сергій Петрович, у результаті викривлення шийки і довга реабілітація. Батьки, пам'ятайте, дітям до 16 років не можна до мануальних терапевтів і костоправів, оскільки не закриті зони росту і висока ймовірність травм.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: