Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса онлайн (Психотерапевт Одеса онлайн)
Психотерапевт Одеса онлайн
Ульяна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Психотерапевт Одеса онлайн


Здрастуйте! Порадьте грамотного психотерапевта, який допомагає розв'язати проблеми особистості та проблеми в сімейних стосунках.
 
Лама Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити Гончарову Тетяну Сергіївну. Дуже грамотний фахівець! Призначила ефективне лікування і швидко допомогла впоратися з проблемою! Дуже рекомендую тим, кому дійсно потрібна допомога! Все грамотно, без води! Дуже гарне і трепетне ставлення до пацієнта! Дійсно кваліфікований лікар!
 
Біргіт Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна володіє широким спектром знань і навичок у галузі психології. Вона використовує різні підходи і техніки, щоб адаптувати свою допомогу до моїх конкретних потреб. Її професіоналізм і досвідченість проявляються в умінні проводити ефективні сеанси, які допомагають мені розвиватися і рости як особистості.
 
Симонна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна також відмінно працює з проблемами емоційного благополуччя і стресом. Вона навчила мене різних стратегій саморегуляції та допомогла мені навчитися керувати своїми емоціями в складних ситуаціях. Її підтримка і розуміння були неймовірно цінними для мене в процесі подолання труднощів.
 
Едік Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Не думав, що писатиму відгук, тим більше про психотерапевта. Коли вичерпав усі ідеї щодо відновлення стосунків і загнав себе в глухий кут у стосунках, зміг розплутати клубок із переживань і почати рухатися до вирішення пов'язаних із ними проблем. Дуже чуйно бачить проблеми людини, дуже допомогла розібратися в причинах розладу у стосунках із дівчиною.
 
Маїна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми зобов'язані Тетяні Сергіївні за можливість жити нормальним життям.
 
іррма Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець і приємна людина психолог Гончарова. В обговореннях нічого зайвого, все зрозумілою людською мовою. До цього я відвідувала психологів Моряну і Гофман, і це не давало результату, тому що моя проблема вимагала і медичних знань. Для себе зрозуміла, для результату необхідна саме системність консультацій з лікарем.
 
Офелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає Гончарова Тетяна, як записатися і скільки коштує прийом?
 
Симонна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260.
 
Чара Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка. Вона розібрала проблему і проконсультувала мене. Це мій не перший психолог, і я вперше відчув від лікаря відкритість і речі, яких ще не чув.
 
Лама Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна не нав'язує свою думку, адекватна й уважна жінка.
 
Леонтія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота з Тетяною Гончаровою завжди виходить дуже продуктивною. Ми досить швидко витягнули мою самооцінку, я набула впевненості в собі. Мені дуже пощастило знайти такого фахівця, який, крім того, дуже допоміг мені звикнути до тих особливостей психіки, які в мене є, і навчитися з ними жити.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса онлайн (Психотерапевт Одеса онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: