Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса вартість (Психотерапевт Одеса вартість)
Психотерапевт Одеса вартість
Lybava Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Психотерапевт Одеса вартість


Втомилася від нав'язливих думок, безсоння, тривожності, плаксивості, пригніченої агресії, неврозів, страхів. З дитинства схильна до розладів. Дуже хочу знову зажити нормально, але як, поняття не маю. Якщо ви в курсі, підкажіть грамотного психотерапевта.
 
Елен Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни або до Козлова Яна Леонідовича, дуже хороші фахівці. Допомогли мені і багатьом моїм знайомим.
 
неля Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я працюю онлайн із Тетяною Сергіївною майже 3 місяці, вона мені дуже допомогла! Звернулася до неї в період кризи. Зараз продовжую працювати над собою. Знає свою справу, я подивилася на себе і своє життя іншими очима.
 
Дикон Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я мало розбираюся в психотерапії, але Козлов Ян Леонідович здався мені вельми потужним фахівцем. Він за годину нашої бесіди розповів про мене такі речі, які міг знати тільки я сам. Вказала на слабкі місця в моєму "я". Видно, що все було по справі, без "води". Дуже інформативно і ємко. Я справді радий, що зустрівся з таким фахівцем і здивований, що таке буває. Респект!
 
Астра1979 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося онлайн-спілкування з Гончаровою Тетяною Сергіївною, хороша фахівчиня, а головне почула мене і направила.
 
Єрьоміна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
За кілька зустрічей з Козловим Яном Леонідовичем, вийшли на корінь проблеми, на мій погляд - хороший фахівець, здатний вирішити проблему. Рекомендую!
 
Sunflower7 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна Гончарова - дуже сильний психотерапевт, докопалися до кореня проблеми. Безумовно рекомендую всім, хто націлений саме на вирішення проблем, а не на порожні розмови.
 
Ніна22 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Було супер комфортно працювати з Козловим Я.Л., приголомшливий фахівець! Допоміг розібратися в собі, розставив пріоритети і заспокоїв.
 
Цефас Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т.С. допомогла з проблемою прийняття на себе провини за хворобу родича. Тема вельми делікатна, раніше багатьом фахівцям я не міг відкритися. Вона допомогла мені впоратися з докорами сумління і подивитися на ситуацію інакше.
 
Danislav Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу на консультації до Яна Леонідовича, як за ковтком свіжого повітря, поступово опрацьовуємо глибокі психологічні історії та переживання, застосовуємо гіпноз. У неї дуже ґрунтовний та індивідуальний підхід, вільно, легко можна говорити на будь-які теми.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Учасники форуму, підкажіть контактні дані цих фахівців?
 
Радмила Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Rabbitcute Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, зв'язатися можете за телефоном - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса вартість (Психотерапевт Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: