Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший стоматолог Одеса (Хороший стоматолог Одеса)
Хороший стоматолог Одеса
Nira1 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший стоматолог Одеса
 


Добрий вечір! Чи є у вас позитивний досвід лікування у стоматолога в Одесі, якого ви б порекомендували іншим?
 
MKulikova Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебуваю в пошуку досвідченого стоматолога, оскільки мої попередні візити розчарували мене.
 
Мура Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої спроби знайти надійного стоматолога, здатного вирішити всі мої стоматологічні проблеми, поки що не увінчалися успіхом.
 
Айлін Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відкрила для себе чудового стоматолога, який ефективно вирішив усі мої стоматологічні труднощі, надаючи цьому процесу професійного значення.
 
стева Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться інформацією про стоматолога, який виявився справжнім експертом у своїй галузі.
 
ЛЛаура Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - втілення стоматологічної досконалості. Після відвідин його клініки, я більше не боюся стоматологічних процедур і завжди знаю, до кого звернутися, щоб отримати якісне лікування і турботу.
 
Леандра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота стоматолога Дізіка залишила в мене тільки позитивні враження. Він робить усе можливе, щоб зробити відвідування стоматолога максимально комфортним та інформативним.
 
Афігея Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович став справжнім рятівником для моєї посмішки. Коли передні зуби були в жахливому стані, він запропонував ідеальне рішення і відновив мою посмішку. Я без вагань рекомендую цього лікаря.
 
Зарія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна доктору Дізіку за його талант і турботу. Завдяки йому, моя посмішка тепер яскрава і впевнена, і я рада, що звикла до своїх нових зубів.
 
Коля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої візити до Євгена Анатолійовича завжди проходять без стресу і додаткових сумнівів. Він - лікар, якому можна довіряти, і я дуже радий, що знайшов такого кваліфікованого фахівця.
 
Іриза Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Де можна знайти контактну інформацію про стоматолога Євгена Анатолійовича Дизика?
 
ЛЛаура Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, контактний телефон доктора Дизика - 0677003055.
 
Алевтина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за те, що порадили доктора Дизика - він змінив моє ставлення до стоматології.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший стоматолог Одеса (Хороший стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: