Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Таїрове (Мануальний терапевт Одеса Таїрове)
Мануальний терапевт Одеса Таїрове
AlisaMalinovskaa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Таїрове


 
Порадьте хорошого мануального терапевта в районі Таїрове, щоб був з медичною освітою, працював у клініці або медичному центрі, а не в домашніх умовах або інтим салонах, а також щоб був лікувальний масаж і лікувальна фізкультура.
Пояснюю, не я така балувана, у мене просто серйозна проблема, потрібне лікування міжхребцевих гриж, а то сідничний і поперековий відділ загалом замучили.
 
Teloprimo Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Таких на Таїрова немає. Пробігав усіх. Масаж + мануальна терапія нікого немає. Або масажисти, або мануальні терапевти.
 
Vetochka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Як немає? Щоправда, не Таїрове, а на Шклярука, у медичному центрі "Вектор Плюс", у неврологічному відділенні працює масажист, мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович, спробуйте до нього звернутися, мені дуже допоміг.
 
AlisaMalinovskaa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Контакти дайте, будь ласка. А також напишіть як проходить сеанс і скільки ціна прийому.
 
Vetochka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає за попереднім записом, за площею Толбухіна, вулиця Шклярука, навпроти залізничної лікарні є медичний центр Вектор Плюс, у неврологічному відділенні приймає Владислав Володимирович. Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792. Спочатку треба телефонувати і записуватися до нього. Сеанс займає хвилин 40-50, масаж, мануальна терапія і лікувальна фізкультура. Ціна сеансу фіксована 500 гривень. Приймає тільки зі знімками МРТ або КТ. Якщо треба, відправляє і до лікаря невролога в їхньому відділенні.
Там же є і просто масаж із ЛФК, але в іншого фахівця.
 
mashaOf Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула, про них один лікар розповідав у 10-й лікарні, що на базі цього медичного центру, який від самого початку був зроблений як реабілітація залежних, створили неврологічне відділення, де працюють класні неврологи та масажисти. Сама ще не була.
 
Teloprimo Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за контакти. Буду знати.
 
Milena Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав працює там. Лікувався чоловік у нього. Уже понад рік на спину не скаржиться. Так, вважаються найкращою командою неврологічного профілю в Одесі. Я сама шукала їх, коли треба було чоловікові допомогти. Кому треба масаж, лфк і мануальна терапія, призначають і лікують, кому не можна - лікування в невролога.
 
AlisaMalinovskaa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації. Пройшла лікування. Результатом задоволена, був сильний набряк, зняли препаратами, потім масаж, мануальна терапія і лікувальна фізкультура, з сеансу 5-го болі минули. Зараз ходжу на гімнастику за їхньою рекомендацією.
 
Teloprimo Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж пролікувався в них. Тепер погоджуся, є мануальний терапевт-масажист у районі Таїрова, раніше не було. Щодо лікування, не дуже дешево, але мені допомогли. Так, і запис у них наперед, день у день не потрапиш. І ще мінус, його лікувальний кабінет у клініці Вектор на третьому поверсі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Таїрове (Мануальний терапевт Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: