Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший кінезітерапевт Одеса (Хороший кінезітерапевт Одеса)
Хороший кінезітерапевт Одеса
Fanyaa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший кінезітерапевт Одеса

Підкажіть хорошого кінезітерапевта на Черемушках, який якісно проводить процедури.
 
Роксана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходжу до Забранського В.В. на процедури, він робить мені кінезотерапевтичний масаж. До цього лікаря я звернулася за рекомендацією іншого лікаря і не пошкодувала. Після двох процедур мені стало легше. Я можу його рекомендувати, сама піду до нього ще не раз, на чергову процедуру. Він ввічливий, хороший лікар.
 
Avaz Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
3 роки тому була травма плеча! Зверталася до багатьох фахівців-кінезотерапевтів - Семашка, Сагай, Петровського! Ефекту не було взагалі! Звернулася до Забранського В.В., два місяці тому.  Пройшла призначене лікування. Вже після перших процедур відчула значне покращення. Я дуже вдячна, що потрапила саме до цього фахівця, буду рекомендувати його всім!
 
Амірам0276 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Сильно боліла рука. Чайник не могла підняти. За 6 сеансів зняв болі страшні, повернув до життя. Вдячна йому.
 
Anwar Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович чудова людина і дуже грамотний кінезіотерапевт. Звернулася до нього за рекомендацією від знайомого. Знає свою справу. Після курсу минули головні болі, покращилося самопочуття, рекомендую!
 
Alevtina Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Багаторазово зверталася в різні медичні центри - центр кінезітерапії Бубновського і Центр кінезітерапії Артема Семашка, але ніяк не могла знайти хорошого кінезіолога, який би зміг вирішити мою проблему. І була приємно здивована, коли потрапила на прийом до Забранського В.В., який не просто мене проконсультував, а й остаточно допоміг впоратися з моєю проблемою.
 
Руслана1980 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський врятував мою спину. Скувало так, що ні нагнутися, ні розігнутися не можна було. Довелося терміново лікаря шукати, на удачу дізналася від знайомої про цього фахівця, що він якраз із таких питань майстер. Прийшла до нього і сама в усьому переконалася, всього курс сеансів знадобилося, щоб повністю повернути рухливість і зняти больовий симптом. Просто диво якесь, я не думала, що настільки ефективна методика кінезіотерапії.
 
сабінянка Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому і скільки потрібно пройти сеансів?
 
Anwar Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс коштує 600 грн. У курс входить 10 сеансів, але все залежить від вашого діагнозу.
 
11111 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з доктором Забранським?
 
Роксана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Воронкова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я побувала на прийомі у лікаря Забранського. Мені сподобалося і те, як лікар з належною увагою поставився до моєї хворої теми - у мене проблеми зі спиною, і яку методику лікування запропонував.  Владислав Володимирович налаштував мене на досягнення результату. Лікар справив враження грамотного і впевненого у своїх діях і знаннях фахівця. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший кінезітерапевт Одеса (Хороший кінезітерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: