Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки (Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки
Tanyaaa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки


Добрий день! Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря-кінезотерапевта, який сам проводить усі маніпуляції, а не відсилає до інструкторів.
 
Fairytail5 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
До того, як потрапила до Владислава Забранського, я скептично ставилася до кінезіології. Але тепер я знаю, що це просто приголомшлива наука, а Владислав Володимирович - всебічно розвинений фахівець! Після 4 відвідувань мене перестав турбувати хребет, перестала хрустіти спина, ноги перестали втомлюватися, з'явилися сили і бажання рухатися! Усім, хто сумнівається, однозначно рекомендую!
 
Цезарь Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець прекрасно орієнтується в методиці кінезіотерапії. Незвично, звісно, спочатку було, коли ти кажеш, що ось тут болить, а тебе відправляють на тренажери опрацьовувати хворе місце. Не спокій, не лежати, а, навпаки, під фізичні навантаження. Коли ж після занять тобі стає набагато легше, ти розумієш, що всі рекомендації були правильними. Тож займайтеся фізкультурою, попередити проблеми зі спиною та суглобами набагато простіше, ніж їх лікувати. А якщо вже болить, то приходьте на консультацію до лікаря Забранського
 
Мілі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Він просто дивовижний фахівець у сфері кінезотерапії та сімейної психології! Я звернувся до нього з проблемами тривожності та низькою самооцінкою, і він допоміг мені подолати ці складнощі. Владислав уважно вислухав мене і запропонував ефективні стратегії для роботи над моїми емоціями. За кілька місяців наших сесій я відчув величезні позитивні зміни у своєму житті.
 
Стася Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Цього фахівця порадила мені лікар-невролог. Мене турбували болі в спині. Жодного разу не пошкодувала, що потрапила до Владислава Володимировича. Видно, що фахівець він хороший, знає свою справу. З кожним сеансом кінотерапії я відчуваю, що мій стан помітно поліпшується. Безумовно рекомендую його як кінозеолога.
 
Леоніда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - найкращий кінозіолог і фахівець своєї справи. До нього перепробувала всіх провідних фахівців Кірдогло і Семашка, була в центрі Євмінова і Бубновського. Але ніхто з них мені не допоміг! До Владислава Володимировича потрапила із запущеним запаленим остеохондрозом! Правильним діагнозом і професійним лікуванням він поставив мене на ноги!
 
Маріне Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарне, обнадійливе враження, навіть після першого сеансу стан трохи покращився. Раніше лікувався в різних кінезіологів Семашко, Сагай, Кірдогло півтора року, але стан не покращувався, навіть навпаки, виявилося, що я втратила багато часу.
 
Валія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Болів поперек і я за рекомендацією звернулася по допомогу до кінезіолога Забранського. Раніше не користувалася послугами цього фахівця, та й взагалі про цю техніку до недавнього часу нічого не чула. Виявляється, вона працює, я в цьому переконалася на своєму досвіді. дуже рекомендую тим, у кого є проблеми зі спиною!
 
Іоланта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово користувався послугами лікаря Забранського В.В., і завжди отримувала тільки позитивний результат від його лікування. Рекомендую цього лікаря, як фахівця високого класу. Планую і надалі користуватися його послугами.
 
Леда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
У когось зберігся номер телефону Владислава Забранського, можете поділитися?
 
Стася Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Shwez Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У принципі, мені сподобалося, як лікар із належною увагою поставився до моєї хворої спини і яку методику лікування запропонував.  Владислав Володимирович налаштував мене на досягнення результату. Лікар справив враження грамотного і впевненого у своїх діях і знаннях фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки (Кінезотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: