Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки (Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки)
Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки
nina75 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки


Хочеться дізнатися про невролога з клініки Лікаріум Тетяну Євгенівну Калюжну. Які відомості про неї ви знаєте? Допомогла вона вам? Які коментарі можете залишити про цього лікаря?
 
galla44 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. На прийомі у Тетяни Євгенівни вже втретє. Про таких кажуть "фахівець від Бога". Огляд ретельний, отримуємо відповіді на всі запитання, результати просто і зрозуміло розповідає, ба більше, лікар уважна до дрібниць, не відповідає незрозумілими фразами, дуже відповідально ставиться, зайвого не призначає. Коли звертаєшся до фахівця такого рівня, просто йдеш спокійною за своє здоров'я.
 
Маргарита Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Детально запитує про всі дрібниці, дивиться всі обстеження, причому самостійно, а не просто висновки до них. І складає свою власну думку. Лікування ефективне, нічого зайвого, суворий контроль. В епілептології найкраща.
 
МарьяКо Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Уважний, зацікавлений знайти причину хвороби, допомогти пацієнту.
 
Флора Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий невролог, завдяки якому я ходжу, посміхаюся, значно покращила стан здоров'я та здобула віру в те, що справжньому лікареві насамперед потрібні не гроші, а здорові пацієнти.
 
Владилена Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Тетяні Євгенівні. Коли після удару головою при падінні у мене почалися напади епілепсії з втратою свідомості, тільки вона підібрала правильну дозу препарату і призначила лікування. Мої найкращі рекомендації!
 
Єфросинія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невролог! Допомагає всім, зокрема й зі складними ситуаціями. Задоволена і всім рекомендую.
 
Ревміра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
За період з липня по теперішній час я спостерігаюся у Тетяни Євгенівни. Мені сподобалося, що лікар уважно слухає, не упускає будь-яку дрібницю про мій стан, ретельно оглядає і дає консультації з кожного питання.  Усім рекомендую цього фахівця.
 
lion222 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Тетяни Євгенівни - дуже делікатний, інтелігентний лікар, що викликає повну довіру. За характером бесіди відчувається, що маєш справу з грамотним фахівцем з великим клінічним досвідом. Ідеальний невролог для тривожних пацієнтів, вміє заспокоїти й аргументовано показати, що немає підстав для переживань.
 
3Дарья3 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємна жінка і чудовий фахівець! Змогла побачити проблему там, де не могли розібратися інші. Я дуже рада, що потрапила до цього лікаря!
 
mirra Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, напишіть як можна записатися до Тетяни Євгенівни.
 
МарьяКо Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Тетяни Євгенівни можете за телефонами клініки Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Marichka8 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і вдумливий лікар. Допомогла розібратися і поставити діагноз, який не могли встановити багато років. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки (Тетяна Євгенівна Калюжна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: