Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса онлайн (Дієтолог Одеса онлайн)
Дієтолог Одеса онлайн
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса онлайн


Порадьте, будь ласка, хорошого дієтолога. Тільки у мене проблема не як у більшості: мені необхідно набрати вагу. Бажано, щоб можна було проконсультуватися онлайн.
 
Психея Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато чула хорошого про дієтолога Кузьмінову Катерину Валеріївну, після відвідування була приємно здивована тим, що моя проблема, яка хвилювала мене так довго, виявляється так легко вирішується! Зовсім скоро я побачила позитивний результат. Компетентний, тактовний лікар! Дуже рада, що прислухалася до порад знайомих і прийшла саме до неї. Однозначно раджу!
 
Ялина Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Решетник - майстер своєї справи, її можу сміливо рекомендувати. Професійне лікування, увага і грамотний підхід до пацієнта - як бальзам на душу! Це людина, яка реально зацікавлена у вашій проблемі і зробить усе можливе, щоб вам допомогти. Я дуже радий, що звернувся по допомогу саме до Катерини Володимирівни Решетник.
 
Жозефіна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна допомогла мені нарешті набути впевненості в собі! Я - пацієнт, який худне все своє життя. Але тільки вона допомогла мені усвідомити саме ті помилки, через які моя вага або стояла на місці, або після схуднення поверталася знову. На кожній консультації ми робимо заміри складу мого тіла, що дає реально зрозуміти, як саме змінюється моя жирова маса. Це перший дієтолог, у якого мені худнути легко, не можу сказати хорошого про таких лікарів як Дерев'янко, Самойленко, Литвинова. Немає почуття голоду і не потрібно тримати під рукою калькулятор, щоб нескінченно рахувати калорії. Уже після кількох сеансів, у мене - 5 кг. Рекомендую!
 
Нана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Решетник Катерини. Моєю мрією було зустріти Новий рік у гарній формі. І моя мрія здійснилася!  З її допомогою мені вдалося схуднути на 12 кг за три місяці! І це без виснажливих дієт і тренувань, тільки за допомогою адекватно підібраного харчування. Моє життя кардинально змінилося. Я стала більш активною, відкритою і життєрадісною.
 
Іветта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася зі своєю проблемою до Дерев'янко Наталії, і Литвинової Тетяни, але тільки гроші викачували, призначали БАДи, купу аналізів і в підсумку - жодних змін. Тетяна Валеріївна одразу привернула до себе - дуже докладно все пояснює, який аналіз навіщо здавати, нічого зайвого, результат пояснює. Усі призначення не просто в руки листок, а навіщо, для чого і як. Видно, що людина дуже любить свою роботу і пацієнтів.
 
Алевтина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдиний дієтолог, хто зміг розкласти все по поличках, пояснити і дати потрібні рекомендації зрозумілою мовою.  Я була я в багатьох і в Боровко Д.А., і в Дерев'янко Н., і в Литвинової Т.М. Не відправляє на непотрібні здачі аналізів, робить грамотне призначення. Катерина Валеріївна завжди на зв'язку, інформує, коригує лікування за необхідності. Рекомендую!
 
Данна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з дієтологом Кузьміновою?
 
Нана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
0931536900 Катерина Валеріївна.
 
Феміда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені дайте номер Катерини Решетник?
 
Психея Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Полька Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонали своєї справи, прийду ще на прийом і пораджу іншим!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса онлайн (Дієтолог Одеса онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: