Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Послуги дієтолога Одеса (Послуги дієтолога Одеса)
Послуги дієтолога Одеса
юджі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги дієтолога Одеса


Доброго дня! Підкажіть хорошого, грамотного дієтолога, який допоможе зміцнити здоров'я правильним харчуванням і скинути вагу
 
Jacqueline Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в дієтолога Кузьмінової Катерини Валеріївни. Дуже мені допомогла, я не сиділа на голодних дієтах, а вагу скинула. Раджу.
 
Регіна Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до дієтолога Кузьмінової, схудла на 13 кг, і потім за її рекомендаціями ще вага йшла. У принципі дуже задоволена, тому що зараз зникла головна проблема - набір ваги. Харчуюся правильно, але іноді можу дозволити собі будь-яку їжу у свята.
 
1995Аурика Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Почала набирати вагу, пробувала худнути, нічого не виходило, та й почуватися стала набагато гірше. Звернулася до дієтолога Кузьмінової, вона спочатку призначила лікування, а тільки потім ми приступили до зниження ваги. Рекомендації її пішли на користь. Здоров'я моє поправляється. Вага потроху спадає.
 
ДіанаК Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
За допомогою Катерини Валеріївни привела до ладу фігуру, і самопочуття також значно поліпшилося.
 
JulietКруз Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна допомогла мені подолати мою величезну десяти-кілограмову проблему. Зайва вага в мене то з'являється, то зникає. А останні два роки з'явилася і не хотіла зникати. Звернулася по допомогу до дієтологині Катерини Валеріївни. Вона розписала моє харчування до граминки, врахувала потреби в калоріях, білках, жирах і вуглеводах. І диво! Я скинула і вага не набирається.
 
Анюта Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтологиня Катерина Кузьмінова - великий майстер своєї справи. Вона і розповість, і покаже, навчить. Моє меню було розписано буквально по грамах. Також вона зробила підрахунки ккалорій, вуглеводів, білків, і не забула про жири, але вони були корисні.
 
20Маріка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова О.В. підійшла до питання мого схуднення з усією відповідальністю і знанням своєї справи. Насамперед ми з нею зробили повне обстеження мого організму. І лише потім лікар склала план дієтичного харчування з урахуванням всіх моїх потреб. І я отримала чудовий результат.
 
55Jocelyn Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть із чого складається система схуднення та її вартість?
 
1995Аурика Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Jodie Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Катерини Валеріївни, можете залишити?
 
20Маріка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0931536900 і обов'язково звертайтеся.
 
GillJessica Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається худнути і ставати здоровішою разом із Катериною. Дуже грамотний фахівець, дає багато інформації і видно вже результат!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Послуги дієтолога Одеса (Послуги дієтолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: