Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікарі ендокринологи в Одесі (Лікарі ендокринологи в Одесі)
Лікарі ендокринологи в Одесі
Jenny77 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі ендокринологи в Одесі


Підкажіть, будь ласка, хорошого ендокринолога. Двох лікарів змінила, вони пропонували приймання великих доз ліків без усяких аналізів. Може дасте координати нормального ендокринолога, у якого ви лікувалися.
 
Zolotareva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Догонову М.В., мене лікувала і вилікувала з дуже хорошим результатом. Зайвого не призначає і не напихає БАДами. Дуже рекомендую!
 
Констанція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - уважна, обізнана лікарка, яка любить свою роботу, раджу всім моїм друзям і знайомим. Ставлення до мене було чуйне, уважне. Після прийому у доктора Догонової, розумієш, що у нас все таки гідна медицина і працюють професіонали!
 
ІринаКазакова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна вчасно побачила у мене проблему (карцинома), до прийому у неї її ніхто не помітив. Завдяки їй я веду активний спосіб життя, займаюся спортом, працюю, повноцінно живу!
 
Зюганова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова - дуже грамотний і розумний лікар. Дуже їй вдячна. Якби я до неї не потрапила, була б біда. Усім своїм знайомим раджу.
 
Darwin Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна чудовий лікар! Як людина, фахівець, професіонал своєї справи! Після року невдалого лікування в іншого лікаря, потрапив до Догонової і результат не змусив себе чекати! Безмежно вдячний їй за грамотний підхід до роботи і доброзичливу атмосферу!
 
Lawrence Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна - фахівець із великої літери, спасибі долі, що вона привела мене до неї.
 
Alyonka1985 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до попередніх відгуків, справді Марія Володимирівна завжди доброзичлива, уважно розглядає результати обстеження і призначає те, що справді необхідне в конкретному випадку.
 
Jaromir Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був на прийомі у Догонової М.В. з ознаками цукрового діабету. Хороший уважний лікар. Усі аналізи призначає й уважно перевіряє діагноз. Намагається знайти справжні причини ознак захворювання. Працює грамотно і тактовно.
 
Вишенька Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - професіонал своєї справи; сподобалася консультація у неї, допомогла розібратися в моїй проблемі, розповіла про варіанти лікування, самопочуття покращилося,
 
lubovvv Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, хочу потрапити на консультацію до Марії Володимирівни, підкажіть як з нею зв'язатися?
 
Darwin Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Helloom Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє самопочуття значно покращилося після лікування у Марії Володимирівни, знизилася вага, цукор. З'явилися сили і бажання жити! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікарі ендокринологи в Одесі (Лікарі ендокринологи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: