Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав місто Одеса (Забранський Владислав місто Одеса)
Забранський Владислав місто Одеса
Пелагея Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав місто Одеса


Шукаю грамотного і розумного масажиста, багато чула про Владислава Забранського, як про кваліфікованого фахівця. Які відгуки можете залишити про цього лікаря?
 
Листик Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Після проходження кількох курсів масажу у Владислава Володимировича я просто забула про свою шию і головний біль. Він - мій рятівник. Дуже професійно робить масаж і розминає м'язи. Ефект помітний став уже на 2-3 сеансі. Я в захваті і всім раджу звертатися до нього.
 
Розочка Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
По-справжньому чудовий масажист. Допоміг мені раз і назавжди позбутися болю в м'язах спини. Дуже радий, що звернувся до Владислава Володимировича. Він просто майстер своєї справи, грамотний і професійний.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - першокласний професіонал у питаннях масажу. Після курсу, пройденого в нього, відчула себе значно краще. Спина і шия стали боліти значно менше, покращився сон і загальне самопочуття.
 
Єва25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово провів курс масажу комірцевої зони, призначений неврологом. Руки дуже сильні в лікаря. Після курсу став почуватися значно краще, головні болі минули, спати став краще. Обов'язково звернуся за повторним.
 
Тонька Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий і грамотний фахівець. Буквально ставить на ноги і повертає радість руху. Зверталася неодноразово і завжди отримував уважне і якісне лікування. На висоті володіє багатьма техніками масажу. Дуже радий тому, що так пощастило потрапити до такого фахівця.
 
Румія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Володимировича для проходження курсів масажу спини. Лікар дуже сподобався, масаж виконує дуже професійно, розминаючи кожен м'яз. Після нього в спині відчуття легкості й легкого руху, здається крила з'являються після кожного сеансу. Курси масажу мені дуже допомогли, відчувається легкість у тілі. Після проходження кількох курсів масажу у Владислава Володимировича, я просто забула про свою шию і головний біль. Він - мій рятівник. Я в захваті і всім раджу звертатися до нього.
 
Dora21 Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на масаж?
 
Листик Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуйте: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Регіна Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка вартість сеансу?
 
Румія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціна сеансу 500 грн.
 
Марьяна Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - прекрасний масажист! Чудовий професіонал і чудова людина! Він мені виправив спину, та й купу всяких побічних речей, пов'язаних із сидячою роботою. Тепер пурхаю як метелик! 
Хочу поділитися своїм захопленим відгуком, про нього як про психолога! Він справжній професіонал своєї справи. Завдяки його підтримці та мудрим порадам, я зміг розібратися в складнощах, які мене терзали. Владислав створив довірчу атмосферу і дав мені змогу почуватися комфортно і в безпеці. Він щиро піклується про благополуччя своїх клієнтів і допомагає знайти шляхи до особистого розвитку і щастя. Рекомендую його всім, хто шукає кваліфіковану допомогу та підтримку
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав місто Одеса (Забранський Владислав місто Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: