Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки андролог Одеса (Відгуки андролог Одеса)
Відгуки андролог Одеса
Sunflower7 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки андролог Одеса
 


 Добрий день! Шукаю андролога в Одесі і був би вдячний за ваші рекомендації. Якщо хтось із вас стикався з розумним андрологом і може підказати, до якого лікаря варто звернутися, прошу поділитися інформацією.
 
Xxxten Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподівався знайти андролога, який був би готовий вислухати мене і взяти до уваги мої побоювання. На жаль, більшість лікарів, з якими я спілкувався, виявляли мало інтересу до мого випадку.
 
Zhorikk Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя надія знайти компетентного андролога поступово вичерпалася. Здається, що жоден фахівець не зацікавлений у тому, щоб насправді допомогти мені з моєю проблемою.
 
Милослав Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час мучився з пошуками компетентного андролога, але всі мої спроби були марними. Випадково почув про лікаря Колосова Олександра Миколайовича і вирішив спробувати востаннє. Його точний діагноз та ефективне лікування повністю змінили моє життя.
 
Дубінін Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Не міг знайти андролога, який був би настільки компетентним, щоб зрозуміти мою ситуацію. Поки не потрапив на прийом до Колосова Олександра Миколайовича. Його професійний підхід дозволив мені нарешті отримати правильне лікування.
 
Астахов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - винятковий андролог в Одесі. Його глибокі знання і професіоналізм вражають з першої ж зустрічі.
 
Єрмак Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов Олександр Миколайович - справжній професіонал своєї справи. Він прислухається до пацієнтів і пропонує індивідуальний підхід до лікування.
 
Ільнур Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - видатний фахівець в андрології. Його чуйність і розуміння проблем пацієнтів роблять його ідеальним лікарем для тих, хто шукає допомогу.
 
Денисов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі, як Колосов Олександр Миколайович, дійсно рідкісні. Він не тільки володіє глибокими знаннями, а й проявляє людяність і турботу до своїх пацієнтів.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пошуки кваліфікованого андролога в Одесі завершилися, коли я потрапив на прийом до Колосова Олександра Миколайовича. Його професійне ставлення до роботи і турбота про пацієнтів заслуговують найвищих похвал.
 
Єфімов Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Олександра Миколайовича.
 
Астахов Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в МКЛ №10 на Малиновського, його контактний номер телефону - 0967424737.
 
Святослав1998 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - це саме той лікар, який може дати професійну допомогу в андрологічних питаннях.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки андролог Одеса (Відгуки андролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: