Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса (Хороший невропатолог Одеса)
Хороший невропатолог Одеса
Едік Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший невропатолог Одеса


У сина, 30 років, сильні болі в попереку, були в сімейного лікаря і він направив до невропатолога. Підкажіть, будь ласка, до якого невропатолога краще звернутися.
 
Іві Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Калюжної Тетяни Євгенівни - хороший фахівець, лікування допомогло. Дуже сподобався грамотний діалог, діагноз, лікування. Допомогла позбутися недуги. Найнеобхідніші для діагнозу обстеження.  Була в Курницької і залишила купу грошей, а ефекту ніякого. Так що рекомендую!
 
ssofiaa Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років страждаю головним болем, лікувалася у Лубинець, Коробейникової, Бєляєва, Гек, результату домоглася тільки Патрашку Катерина Вікторівна. Я рік як забула про знеболювальні таблетки.  Рекомендую всім!
 
zinaaa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Т.Є. - дуже грамотний невролог. Не було випадку, щоб вона не допомогла пацієнтові. Завжди підходить до кожного індивідуально, тому ті, хто звернувся по допомогу до неї, отримують полегшення і позбавлення від проблем.
 
margarett2 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина - лікарка просто чудова, висококваліфікований освічений фахівець, що має широкий кругозір у галузі медицини та глибокі пізнання за своєю спеціальністю, володіє хорошими професійними навичками та вміннями, вміло застосовує їх на практиці. До кожного пацієнта здійснює індивідуальний підхід, уважно вникає в його "скарги", постійно аналізує ефективність проведеного лікування, вчасно вносить у "призначення" необхідні корективи, спрямовані на поліпшення стану і самопочуття хворого. Побільше б таких лікарів.
 
gorgia67 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! По-справжньому професіонал і дуже уважний і людина! Якщо звертатися, то тільки до Тетяни Євгенівни!!!
 
shevchuk5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Патрашку О.В. За призначенням лікаря провели необхідні дослідження і здали аналізи, після чого призначила лікування, яке дало результат, на відміну від багатьох непотрібних підходів до Тендіта І.П. і Фернандеса С.
 
поліна35 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати дані, де приймають ці неврологи?
 
zinaaa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
gorgia67 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки б я не мучився від болю в шиї і головного болю, Патрашка Катерина Вікторівна зробила неможливе - допомогла мені знайти здоров'я і комфорт. Її підхід дійсно унікальний.
 
Павла45 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Пролікувалася у лікаря Калюжної Т.Є. Дуже задоволена. Уважна, розумна, професійна. Добре почуваюся, виконую подальші приписи лікарки. Якщо трапиться звернутися наступного разу, то тільки в її хороші ручки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса (Хороший невропатолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: