Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Таїрове (Флеболог Одеса Таїрове)
Флеболог Одеса Таїрове
Правдина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Таїрове


Дівчата, прошу поради - де в Одесі знайти хорошого флеболога.
Після першої вагітності вена з'явилася, а після другої взагалі - майже через усю ногу і шишками. Болить жахливо.
 
Апрелія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі я знаю тільки двох хороших флебологів, яких сміливо можу рекомендувати, - це Чайка Михайло Олександрович з 10-ї лікарні та Залевський Дмитро Михайлович, який приймає в Медині на Пастера.
 
Дженні Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Це така болячка, яку не варто запускати, знаю по собі. Мені пощастило, я знайшла хорошого лікаря Чайку М.А., він порадив зробити МРТ судин нижніх кінцівок - ніг, після отримання результатів дослідження і результатів усіх аналізів, призначив лікування. Зараз у мене проблем із ногами немає, а до обстеження дуже боліли, ходила насилу, сильно втомлювалися ноги, просто "гуділи" до вечора.
 
АліNa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років у мене було варикозне розширення вен, довго боялася це лікувати, але ось диво, мені пощастило. Пощастило, що мені порекомендували найкращого - Залевського Дмитра Михайловича. Кращого лікаря в цій галузі не знайти, я так вважаю. Уважність до пацієнта, знайти підхід - це дуже важливо. Операція була зроблена рік тому і я дуже задоволена результатом. Спасибі що в нас є такі лікарі як він. Усім буду радити його як професіонала своєї справи.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Чайка М.А! Допоміг вирішити проблему з варикозом! Тому я рада, що мені порекомендували цього лікаря. Михайло Олександрович ставиться до пацієнта з добротою і терпінням, чуйний і уважний лікар, готовий відповісти на будь-які питання, навіть якщо вони повторюються кілька разів. Допоможе подолати страх перед операцією навіть самому полохливому пацієнту! Уважний і чуйний супровід пацієнта після операції, рекомендую.
 
Burova Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
З'явився тромб, довелося терміново оперуватися, бо без цього могло б бути найстрашніше... Дмитро Михайлович мене врятував! Усвідомлення свого стану прийшло набагато пізніше. Вдячність моя нескінченна йому! Зараз почуваюся чудово! Постійний контроль з боку лікаря, регулярне відвідування клініки дає мені захист і заспокоєння, що все буде добре! І вже добре!
 
Аеліта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка була виразка на нозі, довго не гоїлася, звернулися до Чайки М. А. Пройшли обстеження, і він призначив операцію. Операція пройшла успішно, через тиждень нога стала біліти, видалили тромби. Рекомендую на всі 100 %.
 
Губанов Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти М. А. Чайки?
 
PchelkaMaya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю контактний телефон - 0976447223.
 
Елеонора6 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам не важко, залиште і телефон Залевського Д.М.
 
Burova Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Не важко, тримайте - 0971039911
 
Правдина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже вдячна вам за поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Таїрове (Флеболог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: