Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевт Одеса (Гіпнотерапевт Одеса)
Гіпнотерапевт Одеса
75Lewis Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевт Одеса
 


Здраствуйте! Я шукаю рекомендації до хорошого гіпнотерапевта. Якщо хтось із вас мав досвід із гіпнотерапією і знає хорошого фахівця в цій галузі, поділіться, будь ласка, своїм досвідом і рекомендаціями.
 
Riley78 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в повному захваті від сеансів гіпнотерапії з Козловим. Його неймовірне розуміння людської психології та вміння вести клієнта через подорож всередину себе вразило мене. Після кількох сеансів я відчув глибоке полегшення і впевненість у своїх здібностях.
 
Logan Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. - справжній професіонал у світі гіпнотерапії. Його делікатний і уважний підхід допоміг мені подолати тривожність і зняти внутрішні конфлікти. Я вдячний за його допомогу і рекомендую його всім, хто шукає шляхи до психологічної рівноваги.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
З глибокою вдячністю хочу відзначити професіоналізм Козлова. З його допомогою я зміг звільнитися від давньої депресії та негативних переконань. Він створює таке оточення, в якому ти почуваєшся зрозумілим і прийнятим.
 
Amelia_Ava Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений результатами роботи з Козловим. Він не тільки допоміг мені подолати страхи, а й навчив методів саморегуляції, які допомагають мені в повсякденному житті. Рекомендую його всім, хто хоче змінити своє життя на краще.
 
MiaДана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Козлову за його чуйність і професіоналізм. Сеанси гіпнотерапії стали для мене справжнім відкриттям. Він допоміг мені переглянути своє ставлення до минулого і почати жити сьогоденням.
 
Renata222 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїми чудовими результатами роботи з Козловим Я.Л. Його підхід до гіпнотерапії унікальний - він не просто розв'язує проблеми, а й допомагає зрозуміти їхнє коріння. Рекомендую всім, хто шукає справжні зміни у своєму житті.
 
Isla Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян - справжній професіонал. Його сеанси - це справжня подорож всередину себе, результати якої залишаються на довгий час. Завдяки йому я знайшов гармонію і спокій.
 
Рената4520 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний Козлову за його вміння допомагати людям через гіпнотерапію. Він створює атмосферу довіри, що робить сеанси комфортними та результативними. З його допомогою я став більш впевненим і оптимістичним.
 
LucyК Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
З Козловим Яном я знайшов ключі до своєї підсвідомості. Його сеанси допомогли мені подолати страхи, які мені заважали довгий час. Його робота справді ефективна, і я рекомендую його всім, хто прагне до кращої версії себе.
 
CharlieК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Як людина, яка сумнівалася в ефективності гіпнотерапії, я був вражений результатами роботи з Козловим Я.Л. Він теплий, доброзичливий і дуже професійний. Мої сеанси з ним допомогли мені впоратися з прокрастинацією і підвищили мою продуктивність. Дуже рекомендую!
 
Dylan20 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактним телефоном Яна Козлова.
 
Рената4520 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевт Одеса (Гіпнотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: