Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса онлайн (Психолог Одеса онлайн)
Психолог Одеса онлайн
Цветана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса онлайн


Порадьте психолога. Проблема в моєму внутрішньому світі, який тягнуться з дитинства. Уже стільки минуло, а пережиті ситуації впливають на мене досі.
 
Симха Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни - чудовий фахівець, професіонал своєї справи. За кілька сеансів допомогла розкрити мої страхи, що тягнуться з дитинства. Дуже вдячний їй за те, що тепер зможу змінити своє ставлення до себе і життя.
 
Pavelll8 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
До зустрічі з Гончаровою Тетяною Сергіївною у мене вже був досвід спілкування з психологом Штефаном, який не приніс результату, тому я була налаштована скептично. Але в ході терапії нам вдалося виявити реальні проблеми, опрацювати їх і я з легкістю змогла піти далі. Дуже вдячна за ефективне лікування і поліпшення якості мого життя.
 
Helloom Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейним парам дуже рекомендую! Гончарова дуже уважна, дуже приємна! Уважно слухає, але при цьому робить точні нотатки - в тему. Залишилися дуже задоволені і підемо ще!
 
Аріна1979 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалося. Вже є позитивні результати і я буду продовжувати консультуватися у цього психолога.
 
Alyonka Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Чітка постановка питань і допомога в їх вирішенні. Позитивний настрій. Гончарова Тетяна Сергіївна не прагне розкрутити тебе на гроші, як зараз зазвичай буває. А чітко, по справі займається вирішенням проблеми. Рекомендую!
 
Лорен Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема, пов'язана зі страхом втрати роботи, а так само з особистісними взаємовідносинами на роботі. За 4 сеанси все вирішили. Зусиль не багато. Головне знайти психолога, який побачить ядро проблеми. Ніколи не думала, що довіряти абсолютно чужій людині, можна побачити себе з боку і вирішити купу проблем! Рекомендую Гончарову Тетяну Сергіївну, вона мені дуже допомогла.
 
МонаЛіза Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У роботі з Гончаровою Тетяною Сергіївною мені сподобалося розуміння, її професіоналізм, розв'язання конкретної заданої проблеми, бажання встановити довірчий контакт. Загалом атмосфера затишна, комфортна. Рекомендую!
 
Fedorchuk Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як я можу зв'язатися з Гончаровою Тетяною Сергіївною?
 
Лорен Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Iren4 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна змогла привернути до себе і професійно підійшла до вирішення проблеми.
 
МонаЛіза Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався прийом! Психолог уже через двадцять хвилин, від початку спілкування, визначила одну з основних, корінних проблем і ми почали працювати з конкретним питанням. До кінця сеансу було визначено проблеми, спосіб їх вирішення і подальший напрямок. Ніякої води, все по суті.
 
Арсен Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
За кілька сеансів терапії мені з Тетяною Сергіївною вдалося домогтися гарних результатів, розкласти по поличках кашу з голови і почати діяти. Довго не наважувався звернутися до психолога, але вже на консультації зрозумів, що марно сумнівався. Вона - професіонал своєї справи.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса онлайн (Психолог Одеса онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: