Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки (Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки
Пончик Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки


Підкажіть будь ласка хорошого, перевіреного мануальника. Може хтось був сам або близькі рідні, були і ви задоволені результатом.  У мене защемило шию, моторошні відчуття. Відчуваю як періодично тягне в голову м'яз.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Блискучий фахівець - це Владислав Забранський! Сама завжди ходжу тільки до нього й іншим раджу! Багато років мучили болі - Владислав Володимирович допоміг позбутися їх, на відміну від Унанова і Березовського, після сеансів у них, навіть поліпшень ніяких не було!
 
Анжела38 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказати, що Владислав Забранський хороший лікар, не сказати нічого. Я прийшла до нього за рекомендацією сестри. Після падіння на ключицю, рука не піднімалася, болі дикі. Три ночі без сну. І ось чарівні руки майстра і я як новенька.
 
Ніла Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене шийний остеохондроз, болі жахливі були. Після проведення процедур у Владислава Забранського, я забула, що таке біль, і почала жити, як нормальна людина.
 
Агата Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік зірвав собі спину, лікували більше місяця, все марно, і нічого не допомагало, ще й лікуючий невролог Тендіт І. П., який лікував, сказала, що тепер спина ніколи не минеться, і немає сенсу йти до мануального терапевта. Ми цьому не повірили і почали шукати хорошого мануального терапевта, і нам порекомендували Забранського В.В. У підсумку знадобилося всього 5 сеансів, щоб біль минув, вже як 2 місяці мого чоловіка нічого не турбує, і він продовжує займатися спортом! Чудовий лікар із золотими руками!
 
Kover59 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки я була у лікарів, Владислав Володимирович - найкращий. Довго читав мої обстеження МРТ, на відміну від інших фахівців Борисюка і Царенка, які навіть їх не подивилися. До сих пір у шоці. Найголовніше, моїй шиї стало легше від його маніпуляцій. Він допоміг мені. Я людиною себе відчула. А раніше, ледве ходила.
 
Викусся Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Свою справу, як мануальний терапевт Владислав Володимирович зробив на вищому рівні, розповів, як мені діяти далі. Обов'язково ще прийду до нього, іншого фахівця точно шукати не буду.
 
ОлесяО Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я є багаторічним пацієнтом Забранського В.В. Завдяки його професіоналізму, я можу вести здоровий спосіб життя. Чудовий лікар, який нам допомагає у важку хвилину.
 
Генрієтта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає Владислав Забранський?
 
Kover59 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома за адресою: Б. Хмельницького 49.
 
Тонька Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть скільки коштує прийом? Як можна зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Анжела38 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом коштує 600 грн, зв'язатися можна за телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
крейзі Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу розповісти про свій чудовий досвід роботи з Владиславом Володимировичем, як з особистісним психологом. Він володіє неймовірним талантом встановити глибокий емоційний зв'язок з клієнтами. Владислав уважно слухає і проявляє справжнє розуміння до складнощів, з якими ми стикаємося в житті. Завдяки його підтримці, я змогла подолати труднощі і знайти гармонію і радість у своєму житті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки (Мануальщик Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: