Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки (Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки)
Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки
ЛеонідГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки

У мене давно проблеми з судинами на ногах. Хочу звернутися до дуже хорошого флеболога. Мені радять звернутися до Залевського Дмитра Михайловича. Ви знаєте цього лікаря?
 
МішаМ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно вам рекомендують звернутися до Залевського Дмитра Михайловича. Це дуже хороший судинний хірург. Зміг вилікувати мене від варикозу капілярних судин. Призначив дуже хороше і результативне лікування. Я дуже задоволений роботою і лікуванням Залевського Дмитра Михайловича.
 
АллаІ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені прибрав судинні зірочки сітки на ногах Залевський Дмитро Миколайович. Відмінний судинний хірург. У роботі використовує нові технології та нові методики лікування. Завдяки цим технологіям, мені без болю лікар прибрав повністю ці недоліки. Дуже задоволена результатом роботи Залевського Дмитра Миколайовича.
 
ФімаС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого батька оперував прекрасний судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович. Першокласно зробив операцію. Прибрав у тата тромбофлебіт. Тато мій швидко відновився. Величезна подяка Залевському Дмитру Михайловичу за тата.
 
ОляЮ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам сміливо можу порекомендувати звернутися до Залевського Дмитра Михайловича. Дуже приємна і хороша людина. А як судинний хірург взагалі найкращий. Мене вилікував від сильного болю в ногах. Прибрав повністю цю проблему. Дякую Дмитру Михайловичу.
 
СемаУ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу вам порадити звернутися до Залевського Дмитра Михайловича. Дуже хороший і практикуючий судинний хірург. Прибрав у мене больові відчуття в ногах. Виписав дуже хороші ліки. Я залишився дуже задоволений досягнутим результатом.
 
СараІ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Залевського Дмитра Сергійовича по допомогу. У мене почалися сильні судоми в ногах. Це дуже неприємне відчуття. Дмитро Михайлович зміг прибрати цю проблему повністю. Дуже обізнаний судинний хірург. Я вам сміливо рекомендую звернутися до Залевського Дмитра Сергійовича.
 
Тима6 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович найкращий судинний хірург. Лікар вищої категорії. Дуже хороший фахівець. Мені робив операцію з видалення атеросклерозу нижніх кінцівок. Усе зробив успішно і повністю вдало. Рекомендую звертатися до Залевського Дмитра Михайловича.
 
АняФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що звернулася по допомогу саме до Залевського Дмитра Михайловича. Це чудовий судинний хірург. Найкращий фахівець у своїй справі. Мене вилікував від варикозу капілярних судин. Я дуже вдячна Залевському Дмитру Михайловичу за допомогу. Я рекомендую цього фахівця.
 
Міша5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив операцію в Залевського Дмитра Михайловича. Найкращий судинний хірург. Прекрасно зробив операцію. Прибрав тромбофлебіт повністю. Я дуже вдячний Дмитру Михайловичу за його допомогу. Це дуже талановитий хірург. Ви сміливо можете звернутися до цього фахівця.
 
НінаТ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, де працює судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович. Я хочу записатися до нього на прийом. У мене давно почали набрякати і боліти ноги. Чекаю відповіді. Дякую.
 
ЛеонідГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно мені рекомендували спочатку звернутися до Залевського Дмитра Михайловича. Усім величезне спасибі за поради. Попрошу вас написати мені всі дані лікаря. Дякую.
 
АллаІ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович працює в другому хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9. Телефон лікаря 0971039911. Будь ласка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки (Судинний хірург Залевський Дмитро Михайлович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: