Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Авангард (Костоправ Авангард)
Костоправ Авангард
Абігаль Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Авангард


Підкажіть, де знайти хорошого костоправа, щоб розблокував сідничний нерв і хребці вправив.
 
Христина20 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший костоправ приймає на Богдана Хмельницького, сама в нього лікувалася і вам раджу звернутися до Владислава Володимировича Забранського.
 
Ада Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили Владислава Забранського, і я анітрохи не пошкодувала, тільки пошкодувала, що так довго тягнула з прийомом до лікаря. Уже після першого сеансу настало полегшення, що я зловила себе на думці про те, що я забула, що може бути інакше. Для закріплення позитивного результату знадобилося пройти курс. Загалом усі прийоми проходили дуже доброзичливо, та й лікарка ще й із почуттям гумору.
 
Еліонора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування Владислава Володимировича стало для мене як промінь світла в моєму царстві болю. Настільки змучили болі в спині та шиї, що вже не було надії, що можна жити інакше. Виявляється, що можна!  Тому всім рекомендую доктора Забранського!
 
Arno0 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше я боялася костоправів через небезпеку потрапити в руки поганого фахівця, який може покалічити, а не допомогти. Але мені дуже пощастило, що я знайшла такого чудового фахівця. Під час прийому Владислав Володимирович уважно вислухав, оглянув і пояснив причину мого болю. Я прийшла на прийом зі знімками МРТ. За кілька сеансів я знову відчула себе людиною. Дуже шкодую, що раніше не знайшла цього лікаря. Можливо, мій відгук ще кому-небудь допоможе зробити вибір і повернути собі здоров'я.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене довго мучили болі в спині в поперековому відділі. Біль віддавав у ногу, важко було ходити, вночі погано спала, прокидалася від болю. Зверталася до костоправа Маврова й Березовського, але полегшення було тимчасовим. Біль повертався. Потрапила на прийом до лікаря Забранського. Лікар уважно вислухав мою проблему, подивився знімки. Його оригінальний підхід і методи лікування допомогли мені. Я відчула себе набагато краще, болі минули.
 
Ангел Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування ефективне, спочатку працює з м'язами, потім, як у моєму випадку, з хребтом. Для мене було важливо, щоб саме лікування не викликало якихось ускладнень, як іноді пишуть про костоправів, саме тому за рекомендацією знайомих я звернулася до Владислава Володимировича!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Безболісно вправляє хребці на своє місце! Йшла, боялася, що буде дуже боляче, бо давно вже болить. А виявилося, мене ще й просили попереджати, якщо буде боляче. Дуже здорово!
 
Zhorikk Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Видно, що лікар із досвідом. Використовує різні методики лікування, залежно від випадку. Уже був у костоправів Жмеренецького і Коробейникова, у Владислава Володимировича найбільш комплексний підхід.
 
Heraclius Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені можна записатися до цього лікаря?
 
ЕльзаКров Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за цими телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Nastua07 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з проблемою шиї. Питання вирішено за курс сеансів! Позитивного результату досягнуто.  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Авангард (Костоправ Авангард)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: