Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психотерапевт Одеса (Онлайн психотерапевт Одеса)
Онлайн психотерапевт Одеса
Клавдія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн психотерапевт Одеса


Потрібен грамотний психотерапевт, який міг би вилікувати напади хвилювання під час спілкування в дорослого. Порадьте хорошого лікаря.
 
Мішель Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати психотерапевта Гончарову Тетяну Сергіївну.  Після її консультацій я знову почала "дихати на повні груди". Налагодилися стосунки з батьками, в особистому житті стало все ясніше, поступово знаходжу внутрішню гармонію, зникають страхи і сумніви. Відмінний фахівець!
 
Галина1994 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Відчувається рука профі! Немов спілкуєшся з найкращою подругою. Було максимально комфортно.
 
Федора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважність і щирість відрізняють лікаря від багатьох. Я відвідувала багатьох психотерапевтів, була у Штефан, Ковбасюк, Бондаренко, але мені не подобався їхній підхід. Мої проблеми складні й заплутані для мене. Я складно відкриваюся людям, але цього разу це було набагато простіше для мене, мені Тетяна Сергіївна змогла відкрити очі на цю проблему. На консультації я зрозуміла дуже добре, що багато що залежить не тільки від лікаря, а й від мене і наших спільних зусиль.
 
Мері Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя проблема тривала 5 років. Я була у багатьох фахівців Гофман, Моряну, Бондаренко, витратила багато грошей на аналізи та ліки, в кінцевому підсумку мене просто посадили на антидепресанти, від яких стало ще гірше. Тетяна Сергіївна призначила правильні аналізи, в результаті яких відкрилася справжня причина моїх проблем. Так само лікар призначила мені грамотне лікування, моє самопочуття поліпшується, з'являється бажання жити і радіти життю! Тетяна Сергіївна дуже уважна, чуйна і професіонал своєї справи!
 
Мурка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємний, чуйний лікар, комфортна атмосфера на прийомі, порад прямо не дає, все роз'яснює. Приємно здивувало акуратне ставлення до призначення ліків. Зверталася з проблемою стосунків із чоловіком. Багато оцінила інакше. Рекомендую без сумнівів своїм знайомим.
 
бренда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка, є моїм постійним лікарем, до Тетяни Сергіївни звертаюся у всіх складних ситуаціях. Навчилася з багатьма проблемами справлятися. Якщо мені потрібні ліки, то лікар завжди підбирає мені індивідуально і контролює дози, залежно від стану. Мені подобається саме таке ставлення до лікування. Завжди все пояснюється мені зрозумілою мовою.
 
Вуд Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, контакти Тетяни Гончарової?
 
Мішель Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Yasya Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація відбулася на дуже високому рівні. Лікар професійний і кваліфікований.
 
Мері Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка дуже врівноважена, вислухає і підкаже. Як психолог вона супер. Мені вона дуже сподобалася.
 
Конвалія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Тетяни Сергіївни із застарілою проблемою, яку не могла вирішити приблизно 5 років. За кілька візитів вдалося підібрати ліки, які мені допомогли. У результаті зажила повноцінним життям.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психотерапевт Одеса (Онлайн психотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: