Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Катерина Вікторівна Патрашку відгуки (Катерина Вікторівна Патрашку відгуки)
Катерина Вікторівна Патрашку відгуки
Євпраксія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна Патрашку відгуки


Доброго часу доби! Представляє інтерес невролог Патрашку Катерина Вікторівна. Що можете сказати з приводу цього фахівця? Вирішила вона ваше питання? Які будуть ваші рекомендації про цього фахівця?
 
Rose9 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаву тему ви порушили, хотілося б почути пораду.
 
Малта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу розповісти про невролога Каркаш Наталію, вона виявилася вкрай некваліфікованою лікаркою. Під час зустрічі вона не виявила жодного інтересу до моїх проблем і зневажливо поставилася до моїх симптомів. Її непрофесіоналізм і неуважність викликали серйозні сумніви в її здатності надати правильну діагностику та лікування. Я вкрай розчарований цим досвідом і настійно рекомендую уникати цього невролога.
 
Денна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої враження від невролога Ковальчук Тетяни Анатоліївни вкрай негативні. Вона явно не володіє достатніми знаннями у своїй галузі і нездатна надати адекватне лікування. Вона зробила серйозні помилки в діагностиці, що викликало у мене великі труднощі і втрату довіри до її професіоналізму. Я рекомендую шукати інших неврологів, щоб отримати якісне та надійне медичне обслуговування.
 
Alikhan Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
А я звернувся за консультацією до лікаря Патрашка за рекомендацією знайомих. Залишилася дуже задоволена уважністю і чуйністю лікаря, її професіоналізмом, призначеним обстеженням і лікуванням, результатом після лікування. Рекомендую!
 
Люда1980 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Макаренко Олена Геннадіївна виявилася повним розчаруванням. Її некомпетентність і несерйозне ставлення до моїх проблем викликали в мене велике занепокоєння. Вона не тільки не впоралася з правильною діагностикою, а й запропонувала сумнівний план лікування. Я відчував, що мої здоров'я і благополуччя не були для неї пріоритетом. Рекомендую уникати невролога Макаренко і звернутися до більш професійних і турботливих фахівців.
 
Fanyaa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Патрашку Катерини у зв'язку з постійними головними болями. Дуже уважний і грамотний фахівець - розглянула можливі варіанти виникнення болю, пояснила його причини. За підсумком зробили дійсно необхідні аналізи, лікування вже показало ефективність. Можна нарешті жити далі. Вкрай рекомендую лікаря, цей фахівець рулить!
 
сабінянка Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідав невролога Швальова Сергія Михайловича і залишився глибоко розчарованим його професійними навичками. Ба більше, його некваліфікований підхід і обмежені знання в галузі неврології викликали в мене серйозні сумніви в його здатності надати мені адекватне лікування. Рекомендую уникати цього невролога.
 
Елен Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Міжреберна невралгія, звернувся, допомогли, почуваюся чудово.  Патрашку Є.В. - найкращий фахівець, якого я коли-небудь відвідувала.
 
Max_6 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Різко заболіла спина, довго намагався лікуватися сам, особливо не розраховуючи на допомогу лікарів, оскільки до цього неодноразово звертався і без особливого ефекту. За порадою звернувся до Патрашка Катерини Вікторівни, вона швидко зрозуміла, в чому проблема, провела детальний огляд. Під час опитування звернула мою увагу на ті моменти, про які я й не замислювався. Ефект від призначеного лікування, буквально відразу - стало відчутно легше.
 
Vasilina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть де приймає Патрашку Катерина Вікторівна і як до неї потрапити.
 
Люда1980 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся на прийом - Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Воронов Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм. Увага до пацієнта. Ефективність лікування. Детальне пояснення того, чому трапилося загострення, що конкретно мені призначили і як уникнути таких загострень надалі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Катерина Вікторівна Патрашку відгуки (Катерина Вікторівна Патрашку відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: