Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Одеса Малиновський район (Остеопат Одеса Малиновський район)
Остеопат Одеса Малиновський район
JojiM Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат Одеса Малиновський район


Дівчата, дуже потрібен хороший остеопат, який реально комусь допоміг.  По рекламі вже були - результат відповідно нульовий. Буду дуже вдячна, якщо порекомендуєте.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не змогла знайти грамотного лікаря. При варіанті відвідувачі сайту порадять сходжу на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я з попереднім оратором висловити незгоду, знаю напевно одного фахівця Забранського Владислава Володимировича, який приймає тільки дорослих, який стовідсотково найпрофесійніший у даній спеціалізації та до кого рекомендувати можна записуватися без остраху за здоров'я.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. Справжній професіонал своєї справи! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Остеопатія допомогла привести мій організм до ладу Я в захваті! Дуже уважний лікар, який знає свою справу.
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський остеопат із золотими руками, звернулися до нього з диким болем у шиї, після курсу сеансів його лікування знімає біль, викликає почуття радості та спокою. Розумний фахівець, у наш час зустріти такого велика рідкість.
 
Ейва Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Головне в лікуванні остеохондрозу - це знайти "свого лікаря", я знайшла Забранського В.В. і він мені допоміг.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми проходили лікування у Забранського, результат був досягнутий чудовий, Владислав Володимирович майстер своєї справи. Хочеться порадити цього фахівця всім!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де веде прийом цей лікар?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотність, ввічливість, золоті руки, впорався з моєю проблемою.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що Забранський В.В. - найкращий лікар в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращого фахівця в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Одеса Малиновський район (Остеопат Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: