Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса ціни (Сімейний лікар Одеса ціни)
Сімейний лікар Одеса ціни
Евіта Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса ціни


Усім доброго здоров'я! Порадьте адекватного сімейного лікаря, що базується на доказовій медицині, з яким можна підписати декларацію, в Одесі.
 
Зоня Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі з хорошими сімейними лікарями проблемка намалювати хороші вже всі зайняті, а ті, які шукають діагноз в інтернеті, потрапляти не хочеться.
 
іррма Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж уже трьох змінила, зараз шукаю нормального, може хтось знає і підкаже.
 
Ізабо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я уклала декларацію з Левіною Людмилою Миколаївною з клініки Лікаріум, дуже задоволена, грамотний фахівець.
 
Сніжанка_22 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Людмила Миколаївна уважна, приємна, відчувається, що професіонал. Має великий досвід і практику. Мені дуже сподобався її підхід, вона дивилася широко на проблему і одразу сказала, які можуть бути причини в інших областях. Подивилися з усіх боків, я задоволена.
 
Мекаела Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження про прийом і роботу сімейного лікаря Левіної - найприємніші. Наше лікування тривало три місяці, - результат чудовий. Рекомендую всім!
 
АнушкаЗе Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст дуже хороший, у різних напрямках. Не тільки з тієї причини, з якою я звернулася, а й з інших питань. Призначила аналізи, поставила діагноз і призначила хороше лікування. Я задоволена.
 
Ікра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна лікарка, мені сподобався її підхід, спілкуванні з нею, кваліфіковано надала багато інформації з питання, з яким прийшла, професіоналізм на вищому рівні.
 
Madeline Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка - Левіна Л.М., висококваліфікований фахівець, як мені здалося, уважна, лише найкращі відгуки та враження.
 
андрона Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар професіонал високого рівня, це моя думка. Пройшла обстеження під її чуйним керівництвом, роз'яснили як і що. Рекомендую!
 
Leona19 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Детально вивчає анамнез і, виходячи з цього, дає рекомендації. Я отримав гідну консультацію хорошого фахівця!
 
Ganna1999 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами Людмили Миколаївни.
 
Madeline Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контакти клініки Лікаріум, де приймає Людмила Миколаївна - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса ціни (Сімейний лікар Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: