Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Послуги невропатолога Одеса (Послуги невропатолога Одеса)
Послуги невропатолога Одеса
Esmeralda Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги невропатолога Одеса


День добрий! Дуже потрібна порада щодо хороших лікарів, а саме в галузі неврології.  Не важливо, платні, чи безкоштовні, бажано щоб грамотний був.
 
Циля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращими вважаються в Одесі - Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
Ніла Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до цих фахівців і на власному досвіді можу підтвердити: краще немає.
 
Heraclius Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя зустріч із неврологом Богатирьовою Тетяною Вікторівною була повним розчаруванням. Вона не виявила належної уваги до моїх симптомів і припустилася серйозних помилок у діагностиці. Не раджу звертатися до неї для отримання медичної допомоги.
 
Алія1994 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка - Калюжна Т.Є! Чіткий діагноз і рекомендації щодо лікування. Нічого зайвого не призначила. Усе по справі.
 
Нінел Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже розчарований своїм досвідом із неврологом Гек Людмилою Юріївною. Вона проявила непрофесіоналізм і несерйозне ставлення до моїх проблем. Не рекомендую її як фахівця.
 
Павла789 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна вже на первинній консультації поставила діагноз і знайшла шляхи вирішення. Рекомендую тим, хто мучиться нападами запаморочення, проходить численні дослідження, аналізи, але не знаходить способів полегшити свій стан. Цей лікар - фахівець у цій галузі.
 
Парасковія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
До Тетяни Євгенівни звернулася з приводу постійних нападів мігрені. За час лікування кількість нападів значно знизилася. Завжди отримую докладні відповіді на всі питання, що цікавлять мене, стосовно лікування.  Рекомендую, лікар хороший, грамотний.
 
Надія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйне ставлення і результат - Патрашку Катерина Вікторівна мене вилікувала. Вона - професіонал, чудовий фахівець і приємна людина. Можу її сміливо радити.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, напишіть, будь ласка, контактні дані.
 
Парасковія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Калюжна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони для запису - 38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Алія1994 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Kover59 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, вже всі зрозуміли, які неврологи у нас у місті найкращі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Послуги невропатолога Одеса (Послуги невропатолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: