Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса (Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса)
Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса
Ромашка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса

Дівчатка, я все ще шукаю гінеколога-ендокринолога, сучасного, який працює за міжнародними протоколами, використовує тільки доказову медицину, і не використовує фразу на кшталт "спробуйте попити те й те, може допоможе". Такі взагалі є в Одесі?
 
Лукія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд найкращий гінеколог-ендокринолог в Одесі - це Міщенко Ольга Опанасівна, кращої я не зустрічала!
 
леночкаа Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у Лариси Євгенівни Лихачової не перший рік, тому абсолютно відповідально хочу поділитися думкою про неї, як про грамотного фахівця, який переживає за пацієнта, уважно обстежує і правильно (як показує результат) призначає лікування. З чистою совістю завжди раджу своїм знайомим звертатися до неї.
 
Хеонія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Не побоюся цього слова, найкращий гінеколог міста Одеси, завжди з розумінням і якимось спокоєм підходить до своєї справи.
 
Еліс Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Ретельно і детально мені роз'яснила результати УЗД і подальшого прийому гормонів. А також заспокоїла після прийому гінеколога Помельникової, яка грубіянила і залякувала, довівши по суті до нервового зриву. Відмінний, компетентний і уважний лікар.  Рекомендую звертатися до Лариси Лихачової.
 
Ліанаа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому у доктора Ліхачової та адресу клініки де вона приймає і як записатися?
 
леночкаа Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому 600 грн. Клініка "Лікаріум", де приймає Лариса Євгенівна, знаходиться на Французькому бульварі 60. Записатися можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88
 
Івга Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боюся гінекологів, але цього разу можна сказати отримала задоволення від проведеного прийому, м'який огляд, не боляче, все доступно пояснює Лариса Євгенівна! І найголовніше, допомогло лікування! Рекомендую!
 
Лама Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла з проблемою безпліддя. Це питання для нашої сім'ї було дуже болючим. Чого ми тільки не пройшли і в кого ми тільки не були. Міщенко Ольга Опанасівна подарувала нам щастя стати батьками. Дуже рекомендую її в питаннях лікування безпліддя!
 
Іруся10 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефончиком Міщенко Ольги Опанасівни можете поділитися?
 
Івга Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум, вона там приймає.
 
Біргіт Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Міщенко Ольги Опанасівни змогла народити чудового сина. Рекомендую цього фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса (Найкращий гінеколог ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: