Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт 7 небо (Мануальний терапевт 7 небо)
Мануальний терапевт 7 небо
Багдана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт 7 небо


З'явився сильний біль у шиї, який посилюється під час кашлю, сміху або рухів шиї. Знайомі порадили проконсультуватися з мануальним терапевтом, кажуть, що він таке лікує. Підкажіть до кого краще звернутися?
 
МарьяNа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, вам потрібно проконсультуватися із Забранським В.В., я вважаю його найкращим в Одесі. Рекомендую!
 
Іванка66 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов із сильним болем у попереку через три міжхребцеві грижі, а після курсу сеансів знову відчув себе повноцінною людиною, здатною нормально пересуватися і сидіти без болю. Настійно рекомендую Владислава Володимировича!
 
Кирюша748 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Владислава Володимировича з сильними болями в поперековому відділі. МРТ показало протрузії. Лікування допомогло! Лікаря рекомендую.
 
Dennn7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Після численних безрезультатних консультацій у неврологів Бєляєва, Лубинець, Курницької, великої кількості пігулок і мазей мені пощастило потрапити до чудового лікаря - Забранського Владислава Володимировича. Після першого сеансу спала всю ніч. Не прокидаючись від болю. Після закінчення повного курсу - перестали боліти плечі, зникло оніміння рук. Рекомендую!
 
23245 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Суперпрофесійний і ввічливий лікар. Після курсу мануальної терапії відчувається позитивний ефект, спина сама захотіла випрямлятися, больові відчуття замінилися хорошим самопочуттям. Рекомендую!
 
Спиридон Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Зірвав спину, два тижні ходив із хворою спиною. Порадили звернутися до Владислава Забранського як до профільного фахівця. Лікар одразу сказав, що мою недугу можна і потрібно лікувати. За один курс сеансів мануальної терапії поставив мене на ноги. Спина відновилася.  Рекомендую доктора.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Забранського з приводу остеохондрозу шийного відділу хребта. Колишні багаторазові спроби лікування у мануальних терапевтів Чеботаря і Горбатюка результату не дали. Доктор Забранський підібрав індивідуальне ефективне лікування і дав докладні рекомендації. Пройшовши у нього курс лікування, я можу, нарешті, рухатися, жити, займатися улюбленою справою!
 
Maryanna55 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як приймає Владислав Забранський і як до нього потрапити?
 
23245 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає щодня, крім неділі з 8,00 до 22,00. Записатися можете за телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Inga1983 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, Владислав Володимирович дітей приймає?
 
Іванка66 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, Владислав Володимирович приймає з 16 років.
 
Zakhar Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович просто чарівник! Потрапила до нього із защемленням сідничного нерва, кожен крок віддавався різким болем у крижах із прострілом у ногу, після першого сеансу пішов простріл, після п'ятого - повернулася до нормального життя. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт 7 небо (Мануальний терапевт 7 небо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: