Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування жіночого зниження лібідо Одеса (Лікування жіночого зниження лібідо Одеса)
Лікування жіночого зниження лібідо Одеса
Іззі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування жіночого зниження лібідо Одеса


Дівчата, підкажіть, хтось піднімав жіноче лібідо за допомогою гінекологічного масажу. Взагалі навіщо потрібен такий масаж, ну якщо знаєте і фахівця, який добре ним володіє.
 
Лапуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
За допомогою гінекологічного масажу можна вилікувати масу жіночих захворювань і підвищити не тільки лібідо, а й сексуальність. Якщо вам, Іззі, порекомендували зробити гінекологічний масаж, то не сумнівайтеся, це краще для вашого здоров'я.
 
Неоніла Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був спайковий процес і гіпоплазія матки. Були болі в ділянці труб, після 20 сеансів гінекологічного масажу болі припинилися і почуватися стала добре, з'явилася якась легкість і бадьорість внизу живота.
 
Тейлор Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологічний масаж дуже ефективний, по собі знаю, якщо вам рекомендували, Іззі, його зробити, робити, йде приплив крові до органів малого таза, ви одразу зрозумієте й відчуєте, що цей масаж вам необхідний.
 
Алія1994 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допоміг масаж. Взагалі мало хто вміє робити його з душею. Здебільшого кишеню набити і формально призначити.  Я в багатьох була, ефекту ніякого. Подруга порадила лікаря - ось він фахівець. І уважний, і знає цю тему. Масаж цей комплексний!  Результат - супер!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Алія1994, дайте координати лікаря, у якого ви були?
 
Алія1994 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Владислава Забранського, його контакти - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Андреа Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула про такого лікаря у нього руки золоті, просто не знала що він ще й гінекологічним масажем займається.
 
Віталіна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Після другого курсу гінекологічного масажу через місяць стало явно помітно, як болячки, що турбували мене, зникають, цикл поступово нормалізується.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а Владислав Володимирович де приймає? Він додому виїжджає?
 
Андреа Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича приватний кабінет на Богдана Хмельницького 49. Додому він не виїжджає.
 
Флавія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робили гінекологічний масаж від загину матки. Результат чудовий!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування жіночого зниження лібідо Одеса (Лікування жіночого зниження лібідо Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: