Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи епілептологи Одеси відгуки (Невропатологи епілептологи Одеси відгуки)
Невропатологи епілептологи Одеси відгуки
Ярослава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатологи епілептологи Одеси відгуки


Я шукаю хорошого епілептолога, але, на жаль, поки що мені траплялися невропатологи, які навіть вислухати і вникнути в суть проблеми не прагнуть. А про епілептолога в наших поліклініках навіть і не чули!!! Хто що знає, пишіть, будь ласка!!!
 
Poliiilpop Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Калюжної Тетяни Вікторівни, відмінний епілептолог, проводить якісне лікування.
 
Yu1ia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли після удару головою при падінні в мене почалися напади епілепсії з втратою свідомості, тільки Тетяна Євгенівна підібрала правильну дозу препарату і призначила лікування. Рекомендую!
 
ZlatayaSofia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм Тетяни Євгенівни викликає повагу і довіру. У нашій складній ситуації і спірних діагнозах різних епілептологів, у яких були раніше, саме вона описала нам повну картину, і яких заходів необхідно вжити. Не обіцяла дива зцілення, сказала чесно, що шлях довгий, і все залежить від нас, треба бути терплячішими і докласти великих сил і праці.
 
1Betty6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий лікар! Іншого такого не знайти, шалено їй вдячна за все те, що вона зробила для мого здоров'я!
 
tsurkanalla Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний епілептолог, уважна, серйозна, терпляча з хворим. Детально вивчив і розповів нам про результати ЕЕГ і аналізів, і перебіг хвороби. У результаті Тетяна Євгенівна визнала можливим призначити більш щадне лікування, що дуже тішить і дає змогу вести більш-менш нормальне життя. Спостерігаємося в нього вже понад рік, проходимо ЕЕГ і аналізи для контролю. Стан, слава Богу, стабільний, нападів за цей час не було. Сподіваємося на краще!
 
Fairytail5 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше були на прийомі в інших епілептологів - Бєляєва, Гек, Коробейникової.  Тетяна Євгенівна - найуважніший, найтерплячіший, доброзичливий лікар. Після її призначень напади стали значно рідшими і життя покращилося. Завжди приходжу на прийом до цього лікаря з радістю, всім рекомендую.
 
Zhorikk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Точне діагностування та призначення необхідних ліків призвело до якнайшвидшої ремісії та поліпшення мого стану. Пройшовши різні стадії захворювання і спостереження, лікування у багатьох лікарів Скоробреха, Лубинець, Тендіт, Курницької, з упевненістю кажу, що якщо професійний епілептолог і помітний результат, то це Калюжна Тетяна Євгенівна!
 
LepsGregor Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає лікарка Калюжна і яка вартість прийому?
 
tsurkanalla Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Вікторівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2.
 
romanovich Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Як у цю клініку зателефонувати?
 
ZlatayaSofia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - адміністратор Наталія.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік спостерігається у Тетяни Євгенівни вже кілька років, можна сказати, що вона допомогла повернутися йому до звичайного життя, грамотно підібрала препарати. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи епілептологи Одеси відгуки (Невропатологи епілептологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: