Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий ЛОР Одеса (Найкращий ЛОР Одеса)
Найкращий ЛОР Одеса
Вардан Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ЛОР Одеса
 


Вітаю всіх! Хтось звертався до ЛОРа в Одесі? Яке було ваше враження від прийому і результатів лікування? Розкажіть, будь ласка.
 
Наїма Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, результат візиту до лікаря Тагунової І.К. - погіршення загального стану і слуху.
 
Вешняков Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Даремно витратила час на прийом у Андрєєва А.В. Тепер чую ще гірше.
 
Chloe Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Не зможу порадити ЛОРа Зеленцову Н.І. Після його методів лікування ситуація лише погіршилася.
 
Єфімов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, довго шукала хорошого ЛОРа, і мені пощастило знайти Гурську Тамару Валеріївну. Вона виявилася справжнім фахівцем, якому можна довірити своє здоров'я.
 
Калачова Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська - найкраща! Її діагностика була точною, а призначене лікування дійсно спрацювало. Я вдячна за її професіоналізм.
 
Єрмак Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Гурській Тамарі Валеріївні за її турботу та увагу до моєї проблеми. Її лікування допомогло мені повернутися до нормального життя без дискомфорту.
 
Барсукова Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - моя рятівниця! Її професійний підхід до лікування ЛОР-захворювань зробив мій досвід прийому у лікаря дійсно позитивним.
 
valentine21 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відчував себе в надійних руках у лікаря Гурської Тамари Валеріївни. Вона провела всебічне обстеження і призначила таке лікування, яке спрацювало на ура.
 
Милослав Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна лікарці Гурській за її професіоналізм. Вона не тільки правильно діагностувала мою проблему, а й надала чіткий план лікування.
 
Xxxten Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило потрапити до Гурської Тамари Валеріївни. Вона - справжній професіонал, здатний дати точну діагностику і призначити правильне лікування.
 
Collapse Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могли б ви надати координати доктора Гурської?
 
Єфімов Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий ЛОР Одеса (Найкращий ЛОР Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: