Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса відгуки (Флеболог Одеса відгуки)
Флеболог Одеса відгуки
Власій Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса відгуки


Можливо, у когось є позитивний досвід спілкування з флебологами. Поділіться, до кого краще звернутися в Одесі.
 
Єва25 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший флеболог Залевський Дмитро Михайлович, працює у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера, 3 роки тому робила склеротерапію - досі проблем немає.
 
Barbara0 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, мені сподобався, дуже досвідчений, упевнений у собі фахівець, а головне допоміг позбутися почервоніння і зірочок на ногах.
 
Caroline Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у лікарні на Малиновського є хороший флеболог - Чайка Михайло Олександрович. Мені і двом моїм колегам допоміг уже - рекомендую!
 
Eremeeva Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович! Просто супер-професіонал! Мені курс лікування склав. Прибрав не тільки дрібні судини на ногах лазером, а й спеціальними уколами вени, що проступали! Не вірте в силу мазей і гелів, тільки професійно на процедурі склеротерапії та лазерної терапії можна прибрати це неподобство. І ще важливо стежити за своїм здоров'ям зсередини.
 
Зюганова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - дуже тактовний ввічливий лікар, і справді профі! Прибирала у нього судинні зірочки лазером + призначив лікування медикаментозне, все дуже результативно! Не розводить на гроші, ставляться з душею. Дуже рекомендую!
 
Васек17 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина теж із варикозом зіткнулася. Не знали що робити цілий рік... Знайшли лікаря флеболога-хірурга Чайку Михайла Олександровича, дуже класний лікар, зробив моїй дружині мікросклеротерапію судинних зірочок. Дуже раджу цього лікаря!
 
Вардан Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти цих лікарів, хочу проконсультуватися?
 
Зюганова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Caroline Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Чайка Михайло Олександрович, працює в 10-й лікарні Малиновського 61а, телефон 0976447223
 
Власій Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний за ваші відповіді.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса відгуки (Флеболог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: