Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог ортопед Одеса відгуки (Стоматолог ортопед Одеса відгуки)
Стоматолог ортопед Одеса відгуки
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог ортопед Одеса відгуки
 


Доброго дня, шановні учасники форуму! Я шукаю рекомендації про хорошого стоматолога-ортопеда. У когось із вас є позитивний досвід звернення до певних стоматологів? Я шукаю лікаря, який проявляє професіоналізм, турботу про пацієнтів і має хороші рекомендації. Буду вдячний за будь-яку інформацію та поради!
 
Болеслава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин стоматолога-ортопеда Софронова Ігоря залишилася з величезним розчаруванням. Лікар не тільки був грубим і непрофесійним, а й зробив помилки під час встановлення імплантатів, що призвело до ускладнень і додаткових витрат.
 
Дорофея Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідав стоматолога-ортопеда Гончарука Сергія Володимировича, і результат його роботи залишає бажати кращого. Протези, які він встановив, не відповідають моїм очікуванням. Вони незручні у використанні та мають неестетичний вигляд.
 
Барислава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий досвід у стоматолога-ортопеда Аль-Мохамад Ареф Ахмад! Він провів неякісну роботу з протезування зубів. Протези не сидять правильно, викликають дискомфорт.
 
Любомира Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую стоматологічну клініку Тріодент в Одесі, де працює ортопед Дизик Євген Анатолійович. Мені знадобилося протезування зубів, і лікар зробив це на вищому рівні. Я отримав чудовий результат і відмінний сервіс.
 
sunset24 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена роботою стоматолога Дизика Є.А! Він провів мені імплантацію зуба і результат перевершив усі мої очікування. Процедура була безболісною, а лікар проявив високу кваліфікацію і професіоналізм.
 
Домна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог-ортопед Дизик врятував мою посмішку! У мене були проблеми з переднім зубом, і лікар розробив індивідуальний план лікування. Результат перевершив усі мої очікування, і я дуже вдячна.
 
Ліліана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена роботою стоматолога Дизика Є.А. У мене була складна ситуація із зубами, але лікар розробив план лікування і провів усі процедури безболісно. Зараз у мене чудова посмішка.
 
Alexxandra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася до стоматолога Дизика Є.О. з проблемою протезування зубів. Лікар виявив високий професіоналізм, результат перевершив усі мої очікування. Рекомендую його послуги.
 
8Ulyana Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатом роботи стоматолога Дізіка. Мені встановили вініри, і тепер я маю прекрасну посмішку. Євген Анатолійович проявив високу кваліфікацію та уважність.
 
Клеопатра Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити до цього лікаря, залиште контакти.
 
Ліліана Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері, 3.
 
Єфросинія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була складна ситуація із зубами, і Євген Анатолійович розробив план лікування, який був проведений професійно і з відмінним результатом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог ортопед Одеса відгуки (Стоматолог ортопед Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: