Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса відгуки (Невролог Одеса відгуки)
Невролог Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса відгуки


Моя повага всім! Цікаво знати, які неврологи в нашому місті найкращі з найкращих? Хочеться знати вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але знайти мені не вдалося грамотного лікаря. Якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися, які медичні працівники по-справжньому найкваліфікованіші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої оцінки не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищеназваним учасником, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найграмотніші в цій сфері, і я можу їх порадити, це - неврологи вищої кваліфікації Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
Вілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм негативним досвідом з неврологом Фернандесем де Рівесом С. Ф. Він не проявив належної уваги та знань. Ф. Він не виявив належної уваги та знань, щоб допомогти мені. Краще шукати кваліфікованого лікаря!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Лаврова Тетяна Вікторівна не заслуговує вашого часу і довіри. Її некомпетентність призвела до неправильної діагностики та невідповідного лікування. Не раджу звертатися до неї!
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого невролога. І ось знайшла! Порадили Тетяну Євгенівну Калюжну - це найпрофесійніший лікар у моєму житті. Вона єдина у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені з болями в попереку!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - це не просто лікар, а справжній рятівник від неврологічних проблем. Її знання і досвід допомогли мені повернутися до активного і здорового життя.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні відвідувачі сайту, викликали інтерес ці фахівці, можете надати дані про них?
 
Єфросинія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - Калюжна Тетяна Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З неврологічними труднощами я звернувся до Патрашки Катерини Вікторівни і не пошкодував ні секунди. Її методи лікування дали помітні поліпшення, і я дуже вдячний за її професіоналізм.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса відгуки (Невролог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: