Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер Одеси (Найкращий гінеколог акушер Одеси)
Найкращий гінеколог акушер Одеси
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог акушер Одеси


Добрий день! Дівчатка, хто нещодавно народжував, розкажіть, у якому пологовому будинку народжували, як пройшли пологи, чи залишилися ви задоволеними своїм лікарем і до якого акушера краще звертатися?
 
Дорофея Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час настання довгоочікуваної, першої вагітності в 39 років я вирішила дуже ретельно підійти до вибору лікаря і вибрати найкраще для себе і майбутнього малюка. Скрупульозно вивчивши і отримавши рекомендації від знайомих, свій вибір я зупинила на Подоляні Олександрі Іллічі, чому я невимовно рада. Прекрасний лікар і людина. Кожен прийом був радісною зустріччю - ніяких зайвих аналізів і призначень, чіткі рекомендації. За станом мого здоров'я було прийнято рішення про кесарів розтин. Перед пологами я не відчувала і найменшого почуття страху, тому що повністю довіряла своєму лікарю. Усе пройшло чудово, швидко і без ускладнень. Увечері цього ж дня я вже вставала і годувала дитину. Шов дуже тонкий - ювелірний. Олександр Ілліч - фахівець найвищого класу.
 
Барислава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу точно сказати, що з таким лікарем, як Олександр Ілліч і в таких умовах хочеться народжувати щороку!!!
 
Ліліана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
До Олександра Ілліча Подоляна я потрапила за відгуком від своєї знайомої, яка 8 місяців раніше також спостерігалася і народжувала у нього. Пологи у мене були треті за рахунком, кожну вагітність холестаз. Але тільки завдяки правильно підібраному лікуванню і порадам Олександра Ілліча, я перенесла їх легше, ніж попередні.
 
Alexxandra Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені б хотілося порекомендувати акушера з 5 пологового будинку Полюлях Оксану Анатоліївну. Я їй вдячна життям своїм і свого малюка.
 
8Ulyana Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вела в Оксани Анатоліївни вагітність з другого триместру, вона ж проводила планові оперативні пологи. Я залишилася цілковито задоволена нашою співпрацею і рекомендую її всім жінкам, хто шукає виняткового професіонала, надійного партнера і приємну в усіх відношеннях людину, щоб пройти цей особливий період у житті.
 
Клеопатра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка викликає прихильність до себе з першої хвилини знайомства, вона зацікавлена у вас, завжди на зв'язку, щодня після операції заходила дізнатися, як почуваєшся, сподобалося все абсолютно. І якщо після перших пологів я сказала, що в житті не піду по других, то після других пологів я сміливо можу сказати, якщо по третіх, то тільки до Полюлях Оксани Анатоліївни!
 
Єфросинія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Вела вагітність і пологи в Олександра Ілліча Подоляна. Дуже задоволена професійною роботою протягом усієї вагітності. Пологи пройшли добре. Ставлення на вищому рівні. Рекомендую однозначно.
 
Барбара789 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала свого третього синочка наприкінці грудня 2021 року з прекрасною лікаркою, професіоналом своєї справи Полюлях Оксаною Анатоліївною. Народження малюка було більш ніж комфортним. Все на вищому рівні, ставлення чудове, умови чудові. Повний захват, якщо за дівчинкою, тепер тільки до Оксани Анатоліївни.
 
Леоніла Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, контактні дані цих двох акушерів?
 
8Ulyana Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, пологовий будинок №7 просп. Космонавтів, 11б, телефон 0960390029, 0667225294.
 
Магдалина20 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер Одеси (Найкращий гінеколог акушер Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: