Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи імплантологи Одеси (Стоматологи імплантологи Одеси)
Стоматологи імплантологи Одеси
Алісія25 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи імплантологи Одеси
 


У мене виникла необхідність в імплантації зуба, і я шукаю фахівця, який може надати якісне лікування. Порадьте до кого звернутися.
 
tartanya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарований роботою стоматолога-імплантолога Величка. Він встановив мені імплантати, які так і не стали зливатися з кісткою, як обіцяв. Замість того, щоб шукати рішення, він просто повторював, що все в порядку, і пішов. Мій зубний ряд став нерівномірним, і мені довелося звертатися до іншого фахівця, щоб виправити його помилки.
 
Арсенія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не зустрічав настільки недосвідченого і недбалого стоматолога-імплантолога, як Вігель А.О.! Він встановив мені імплантати з неправильним кутом, через що я не міг нормально жувати і відчував постійний біль. Замість того, щоб визнати свою помилку, він звинуватив мене в неправильному догляді за зубами. Це було жахливо.
 
Ілена Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Уникайте стоматолога-імплантолога Авратинського, якщо дбаєте про своє здоров'я! Він встановив мені імплантат, який почав руйнуватися всього через кілька місяців. Коли я повернувся до нього з проблемою, він сказав, що це моя вина і не вжив жодних заходів для виправлення ситуації.
 
Angelica Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди боявся стоматологів, але Євген Анатолійович Дизик змінив моє ставлення, його я можу сміливо рекомендувати! Він провів для мене імплантацію зуба, і я був приємно здивований його увагою і турботою. Процедура пройшла практично безболісно, і я дуже задоволений результатом.
 
Даміра Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до Євгена Анатолійовича, маючи безліч проблем із зубами. Його підхід відрізняється від інших стоматологів-імплантологів. Він ретельно вивчив мою ситуацію і запропонував комплексне рішення. Його рівень досвіду та довіри заслуговують на найвищу похвалу.
 
Zolotko80 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - чудовий імплантолог! Він провів для мене імплантацію зуба, і процедура пройшла дуже швидко і безболісно. Він докладно пояснив усі етапи і відповів на всі мої запитання.
 
Еда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
У Євгена Анатолійовича золоті руки! Я робив у нього імплантацію кількох зубів, і він зробив це з такою легкістю, що я навіть не відчув дискомфорту. Я дуже радий, що звернувся до нього, і тепер моя посмішка знову красива.
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це справжній професіонал у своїй галузі. Я звернулася до кількох інших стоматологів-імплантологів, але тільки в нього я знайшла дійсно персоналізований підхід. Він детально пояснив мені кожен етап імплантації, і результати його роботи просто вражають.
 
Дєдова Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний доктору Дизику за якісну роботу та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Він провів для мене імплантацію, і я залишився дуже задоволений результатом. Мої зуби мають чудовий вигляд і функціонують відмінно.
 
Фіма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, можете залишити координати Євгена Анатолійовича.
 
Даміра Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон лікаря Дізіка - 0677003055, приймає в клініці Тріодент.
 
Розочка Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це надійний і досвідчений стоматолог-імплантолог. Порівнюючи його з іншими фахівцями, я зрозумів, що він унікальний у своєму підході й уважно ставиться до кожного пацієнта. Мої нові імпланти відчуваються абсолютно природно, і я дуже задоволений результатом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи імплантологи Одеси (Стоматологи імплантологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: