Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеси (Хороші сімейні лікарі Одеси)
Хороші сімейні лікарі Одеси
Алія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші сімейні лікарі Одеси


Доброго дня. Чи може хтось поділитися досвідом і/або порадити сімейного лікаря? Питання життєвої необхідності, допоможіть будь ласка.
 
Іланта Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд Левіна Л.М. - найкращий сімейний лікар-терапевт в Одесі! Чудовий, чуйний, грамотний лікар і прекрасна людина. Дуже уважна і чуйна, а найголовніше - дуже грамотний фахівець. Призначає сучасні та ефективні лікарські препарати.  Її я можу сміливо рекомендувати, тому що сама в неї лікуюся.
 
Ребекка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована ставленням Людмили Миколаївни. Оперативно і конкретно дала список ліків згідно з моїми скаргами. Адекватна людина і чудовий лікар.
 
Гафі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар. Перед призначенням ліків завжди призначає детальне обстеження, зайвих дорогих ліків не призначає. Дуже чуйна і співчутлива людина. Такі лікарі велика рідкість!
 
Кат Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - професіонал і, дійсно, лікар вищої категорії! На прийом одного разу потрапила випадково, але тепер є постійним пацієнтом, тому що влаштовує все - компетентність, грамотність, уважність, призначення, які діють і допомагають, а також, у принципі, це чудова людина! Рекомендую всім!
 
Зорельота Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, що я вам хочу сказати, достатньо один раз потрапити на прийом, і ви самі все зрозумієте, і більше того, впевнена, що також станете постійним пацієнтом Людмили Миколаївни в разі потреби.
 
рига Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася як грамотний фахівець і як душевна людина, уважно вислухає і дасть пораду в лікуванні. Побільше б таких лікарів, на всі питання, що цікавлять, відповідає дуже зрозуміло для людини, яка абсолютно некомпетентна в питаннях медицини і, тим паче, своєї хвороби, детально і грамотно розповість про необхідний для вас мед. препарат. Рекомендую до неї звертатися.
 
Коля Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, підкажіть будь ласка, де приймає Людмила Миколаївна?
 
Іланта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
Самуїл Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а є можливість до неї записатися на прийом чи потрібно відразу їхати в клініку?
 
Зорельота Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно спочатку записуватися на прийом, записатися можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Багіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Уважно вас вислухає, відповість на всі запитання, призначить правильне лікування. Просто прекрасний фахівець! До пацієнтів ставиться як до своїх рідних. Тож якщо і йти до лікаря - тільки до доктора Левіної.
 
Алія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім, що не залишилися осторонь і відповіли на моє запитання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеси (Хороші сімейні лікарі Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: