Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса ціни (Мануальний терапевт Одеса ціни)
Мануальний терапевт Одеса ціни
Bahram Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса ціни


Доброго дня! Шукаю хорошого мануального терапевта в Одесі, щоб допоміг з остеохондрозом. Якщо хто знає, порадьте перевіреного, будь ласка!!!
 
EthanNo Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у пошуку, болить шийний відділ хребта, але наслухався всяких страхів і не хоче йти без рекомендацій. А оскільки серед родичів він поки що нікому не був потрібен, питаю поради тут, може, підкажіть, до кого краще.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж до першого-ліпшого йти не хочеться. Присутній страх того, що натисне "не туди", поверне "не так" і стане тільки гірше. Тим паче в нас є друзі з таким сумним досвідом. Хочеться послухати рекомендації людей, які вже відвідували лікаря такої спеціалізації і можуть порекомендувати до кого краще звернутися.
 
75Lewis Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - класний спец, знаю з особистого досвіду. Він лікував мого батька з приголомшливим успіхом.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Зламала руку і після цього начебто потягнуло весь правий бік. За рекомендацією звернулася до Забранського В.В. Він пропрацював шию, лопатки, плече й місце перелому. Відчуття стягнутості зникло, біль теж, рука стала майже як до травми. Саме грамотний фахівець.
 
Riley78 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
5 років проблеми зі спиною. Постійно ходив по масажистах, але тривалого ефекту не було ніколи. Після Владислава Володимировича вже півроку не повторював масажі і стан відмінний. Рекомендую.
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучили сильні головні болі, і постійна втома. Після 4-го сеансу мануальної терапії стало набагато легше, вранці прокинулася, і не було звичайного "розбитого" стану. До цього займалася самолікуванням. Не знаю, чим би все скінчилося, якби я продовжувала в тому ж дусі. Однозначно рекомендую фахівця Забранського.
 
Logan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича я прийшов на консультацію за рекомендацією своєї знайомої. У мене давні проблеми з хребтом у поперековому відділі. Мої враження від процедур: Владислав Володимирович дуже досвідчений лікар, який володіє різноманітними прийомами лікування.
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
У процесі мого лікування Владислав Володимирович застосовував і комбінував різні підходи для максимально ефекту. Але, мабуть, головне враження: цей фахівець націлений на результат! Під час процедур і рекомендацій він виявляє дійсну зацікавленість перебігом лікування, перебудовує процес, виходячи з результатів. Владислав Володимирович - справжній професіонал у своїй справі. Однозначно рекомендую!
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивний ефект лікування відчутний уже з першого сеансу. І що не менш цінно і важливо - кожне його слово, чи то рекомендація, чи то просто підтримка розмови, спонукає до переосмислення мого ставлення до власного здоров'я і фізичної форми. І такий ментальний і фізичний заряд після візиту до лікаря Забранського "тримає" в хорошому тонусі тривалий час. Неодмінно рекомендую!
 
MiaДана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться відвідати цього мануального терапевта, залиште контактні дані.
 
Logan Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає на Богдана Хмельницького 49 у приватному кабінеті, її контакти - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Renata222 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович один з небагатьох адекватних лікарів міста. Він займається лікуванням і результат відчутний навіть у найхронічніших пацієнтів на кшталт мене. Попереду ще багато прекрасних сеансів наповнених болем і музикою. Загалом лікування дуже ефективне, а не імітація.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса ціни (Мануальний терапевт Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: