Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог масажист Одеса (Прикладний кінезіолог масажист Одеса)
Прикладний кінезіолог масажист Одеса
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладний кінезіолог масажист Одеса


Порадили практикуючого прикладного кінезіолога Забранського Владислава Володимировича, хто-небудь лікувався у нього? Можете дати відгуки і що це за новий напрям медицини?
 
Іоланта Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - чарівник! Чесне слово, у мене такі болі були в спині, що ходити не могла, з дитиною навіть вийти нікуди через це не могла, було дуже важко. Пройшла курс прикладної кінезіології, і просто не можу повірити, що я можу не тільки ходити, а й займатися далі спортивною діяльністю. Рекомендую!
 
Ревміра Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходили лікування у кінезіологів Петровського і Зибіна, але як працює Владислав Забранський, зустріли вперше. Дуже сподобалося!
 
Мстислава Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець. Боліла спина багато років, нічого не допомагало. За курс кінезотерапії -- вирішив проблему.
 
Нонна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийом прийшла за рекомендацією знайомого лікаря. Після 10 сеансів кінотерапії зрозуміла, що життя прекрасне, якщо маєш справу з розумним фахівцем. Рекомендую всім, хто до цього часу сумнівався в ефективності кінезотерапії.
 
Неллі75 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович знає свою справу! Відмінний фахівець у своєму профілі! Рекомендую всім, хто мучиться з болями в спині. Сам я ходив на 10 сеансів і мені допомогли його процедури!
 
Селена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг із болями в нозі, зараз проходжу лікування, пов'язане з головними болями. Однозначно рекомендую Забранського В.В. - фахівець своєї справи.
 
CryX7 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже багато років турбувала грижа, багато пройдено фахівців-кінезіологів - Кірдогло, Семашко, Сагай, ніхто до пуття не міг пояснити, як із нею жити. Думала, без операції не обійтися.  Владислав Володимирович дав чіткий план дій. Заспокоїв, полікував, і ось уже два місяці, як я навчилася жити без болю.
 
Германн Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас затяжний біль у спині, то дуже раджу звернутися до Владислава Забранського - чудовий фахівець, готовий розібратися у вашому конкретному випадку і вирішити проблему.
 
Найда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу знайти цього лікаря?
 
Неллі75 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - записатися можете за цими номерами телефонів. Владислав Володимирович приймає тільки за попереднім записом.
 
дила Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, лікує відмінно! Пройшли болі в спині, і покращилося самопочуття. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог масажист Одеса (Прикладний кінезіолог масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: