Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса (Найкращий судинний хірург Одеса)
Найкращий судинний хірург Одеса
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий судинний хірург Одеса


Доброго дня! Батькові необхідна консультація судинного хірурга. Був у двох місцях (не за рекомендацією), вердикт - операція. Хочемо ще до одного сходити. Порадьте, може хтось вам сподобався, хтось справив гарне враження. Загалом, прошу допомоги.
 
Юзефа Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороші відгуки про судинного хірурга Чайку Михайла Олександровича - це досвідчений і обізнаний лікар і серцево-судинний хірург. Проконсультуйтеся з ним.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй мамі дуже допоміг судинний хірург Залевський, можу сміливо його рекомендувати.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитра Михайловича порадили знайомі, які неодноразово зверталися до нього. Моя проблема полягала в судинній сітці на лівому стегні, яка з плином часу та специфікою роботи ставала тільки більшою. Зробивши дуплексне сканування, було прийнято рішення про склеротерапію. Після процедури жодних неприємних відчуттів не було. Через кілька днів сітка практично зникла.
 
Ветта Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - чудовий хірург із прекрасним почуттям гумору. Провів мені операцію на обох ногах. Був лазер і склеротерапія. Доктора буду всім рекомендувати.
 
Матрона Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець. Дохідливо пояснює. Обстежує весь організм, а не "точкову" проблему. Позбавив мене болю в нозі. Зробив її красивою. Зникли всі комплекси. Якщо судинний хірург, то тільки до Михайла Олександровича Чайки.
 
Сірі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Ставлення до пацієнта, зацікавленість у проблемі та бажання допомогти. Дмитро Михайлович уважно вислухав, оглянув і зробив дуплексне сканування. Призначив склеротерапію. Після консультації щодо вен лікар видалив кілька утворень на обличчі за допомогою лазера. Я дуже задоволена, що за рекомендацією знайомих звернулася до лікаря Залевського і змогла вирішити свої хвилюючі питання.
 
Іванка66 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
У січні звернувся до Чайки М.О., після огляду лікар написав план лікування, призначив лазер і мініфлебектомію. Операція пройшла досить швидко і безболісно, без будь-яких ускладнень. Протягом усього лікування Михайло Олександрович веде контроль за пацієнтом. Спостерігатимуся в нього й надалі! Усім рекомендую!
 
Новгородцев Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка контактну інформацію про Залевського Д.М.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. приймає в Мідіні на Пастера 9 у другому хірургічному відділенні, телефон для зв'язку - 0971039911.
 
Дєдова Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна потрапити до Чайки М.О.?
 
Юзефа Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Михайла Олександровича 0976447223, працює в лікарні на Малиновського.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса (Найкращий судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: