Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Одеса відгуки (Чайка Михайло Одеса відгуки)
Чайка Михайло Одеса відгуки
Анжела38 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Одеса відгуки


Доброго часу доби. зіткнулася з неприємністю - надулася вена на нозі на кісточці і болить. Наскільки розумію, потрібно звернутися до флеболога, порадили Чайку М.О., що можете сказати про цього лікаря, виходячи з особистого досвіду.
 
Мідея Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
На ногах після пологів стали сильно виділятися вени, з'явилася важкість. Звернулася за порадою знайомої до Михайла Олександровича і вже на першому прийомі зрозуміла, що не помилилася у виборі лікаря.  Вдячна йому за його професіоналізм, за уважне ставлення, а найголовніше, за результат, яким я залишилася дуже задоволена, і вам, Анжела38, зі спокійною душею можу рекомендувати цього фахівця.
 
Парасковія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Турбували вени, що крупно виділяються, в ділянці колін. Після проходження УЗД рекомендували звернутися до Чайки М.О. Два візити на склеротерапію до цього лікаря і мої ноги стали ідеальними. тому сміливо його рекомендую!
 
JojiM Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Результатом лікування у флеболога Чайки задоволена. Венозна сітка зникла на 90%! Буду проходити подальше лікування в нього.
 
Розалія70 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго відтягувала похід до флеболога, останньою краплею став той факт, що сильно стало зводити ногу. Дуже боялася, що знадобиться операція. Після неї довго потрібно відновлюватися, а мені необхідно бути весь час "на ногах". Михайло Олександрович швидко розвіяв мої упередження і страхи. Доктор Чайка - справжній професіонал, впевнено і якісно провів мені необхідні процедури за одне відвідування, і через годину я вже могла повноцінно займатися справами.  Настійно рекомендую вам цього лікаря!
 
Krokodil1 Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де приймає флеболог Чайка?
 
Парасковія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У МКЛ №10 на Малиновського 61а.
 
Anisya Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукали хірурга для видалення папілом. Знайшла Чайку М.О. Дуже сподобалося ставлення Михайла Олександровича, уважний, чуйний лікар. Професіонал своєї справи. Раджу його всім, хто зіткнувся з подібними проблемами.
 
Єрма Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла у Михайла Олександровича 4 сеанси склеротерапії, результат перевершив усі очікування! Шкода, не звернулася раніше. Не тягніть, звертайтеся, чим раніше, тим краще для вас!
 
Burova Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефончик скиньте, доктора Чайки, якщо є?
 
Розалія70 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, є - 0976447223.
 
Анжела38 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедуру склеротерапії у Михайла Олександровича, тепер можу із задоволенням рекомендувати цього лікаря. Вдячна за відгуки, що ви залишили.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Одеса відгуки (Чайка Михайло Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: