Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси (Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси)
Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси


Здраствуйте дівчатка! Розкажіть мені про акушерів першого пологового будинку і про сам пологовий будинок. До кого рекомендуєте піти народжувати.
 
ОлесяО Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий пологовий будинок, повністю довірилася лікарям, робила все, як говорили, не вимагала підвищеної уваги тощо. А за фактом у мене померла через меконієву аспірацію дитина, висновок незалежної експертизи про неякісне надання медичних послуг і пропозиція подавати до суду на пологовий будинок. Самі вирішуйте, чи потрібно вам народжувати в такому пологовому будинку.
 
Василина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, обходьте 1-й пологовий будинок стороною, заздалегідь записуйтеся в інші пологові будинки! Я поступила в цей пологовий будинок по "Швидкій допомозі" з сильними болями в низу живота і в попереку. Кілька днів мене протримали в муках і все кололи мені якісь ліки. У підсумку, кесарів розтин зробили вже тільки коли я почала задихатися. У результаті чого у плода почалася гіпоксія, і дитина народилася дуже хворою. Якби лікарі оперативно ухвалювали свої рішення і мали достатню кваліфікацію, то таких серйозних наслідків можна було б уникнути.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так нахвалювала всім цей пологовий будинок, а в підсумку моя дитина в реанімації і все з вини лікарів. Народила на 41 тижні, переходжувала. Моя лікар-гінеколог ще тиждень тому відправила мене народжувати за направленням, плід великий і тазове передлежання. Відправили з пологового будинку додому ще погуляти. Привезли вночі швидкою з переймами, робили уколи знеболювальні, відправили в патологію. Шийка була не готова, але перейми були! У підсумку міхур лопнув, дитина наковталася води з меконієм і зараз у реанімації. Усі лікарі погоджуються, що дитина і на вигляд перехожена, велика! І ніхто не бере на себе за це відповідальність.
 
Леда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, що ж робити, в який пологовий будинок іти народжувати?
 
Луїза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Полюлях Оксану Анатоліївну з п'ятого пологового будинку, бо сама в неї народжувала. Незважаючи на тазове прилягання, Оксана Анатоліївна з самого початку була налаштована на природні пологи. Завдяки її майстерності та знанню своєї справи мої пологи пройшли природно, без втручань. Оксана Анатоліївна чітко скеровувала, говорила що і коли потрібно робити, постійно контролювала процес. Оксана Анатоліївна - професіонал з великої літери, якій точно можна довірити свої пологи!
 
Маріне Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи мої в Оксани Полюлях пройшли максимально легко і природно... У підсумку народила без втручань і без розривів. Все завдяки грамотному підходу Оксани Анатоліївни, яка була зі мною весь період пологів. Усі наступні пологи тільки тут і з нею і вам раджу!
 
Авая Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сама, коли шукала лікаря для пологів, довго придивлялася і вибрала Полюлях О.А. Під час очної зустрічі виявилася дуже приємною, доброзичливою, настільки просто і ємко відповідає на запитання, що після прийому не залишається сумнівів у професіоналізмі. Народжувала в неї в червні 2021 р., пологи перші, було страшно. Але пройшли вони напрочуд легко! Жодних зайвих втручань і призначень. Завдяки їй я не боюся народжувати ще раз.
 
Багіра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я своїх двох діток народила в сьомому пологовому будинку у Подоляна Олександра Ілліча - чудовий лікар. Професіонал своєї справи! Мало того що я народжувала у нього, так ще й рекомендувала подругам, троє у нього народили за моєю рекомендацією, і теж у захваті від нього. Він дуже уважний до пацієнток.
 
Клава44 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж народжувала у Подоляна! Пологи були не прості, малюк 3660, але ми впоралися. Якби не Олександр Ілліч, думаю, все закінчилося б не настільки чудово. Лікар від Бога, ставлення як до доньки - і посварити, і похвалити, коли треба.
 
Зорельота Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти цих лікарів і як їх знайти?
 
Маріне Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксану Полюлях ви можете знайти в пологовому будинку №5 на говорова 28, контактний телефон - 097-354-00-73.
 
Багіра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян А.І. працює в пологовому будинку №7 на Космонавтів 11б, зв'язатися з ним можна за телефонами - 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси (Хороший акушер 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: