Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки костоправ Одеса (Відгуки костоправ Одеса)
Відгуки костоправ Одеса
Sashhha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки костоправ Одеса
 


Вітаю всіх! Якого костоправа в Одесі ви б порекомендували для лікування болю в спині?
 
Нінел Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Маючи негативний досвід з Мавровим В.С., розумію, як важливо знайти справді хорошого костоправа. Сподіваюся, що поради від інших людей допоможуть мені зробити правильний вибір.
 
Павла789 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Бажаю вам знайти костоправа, який реально змінить ваше становище на краще. Попередні невдачі - це всього лише етап на шляху до вірного рішення.
 
Лапуля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте досвідченого і надійного костоправа, рекомендую звернутися до Забранського В.В. Його професіоналізм і вміння допоможуть вам впоратися з будь-якими проблемами спини.
 
Павлина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - це лікар, якому можна довіряти своє здоров'я. Він допоміг мені з болями в спині, провівши точні та ефективні маніпуляції. Дуже рекомендую його послуги!
 
Циля Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - справжній фахівець у галузі костоправства. Він не тільки професійно виконав вправлення моїх вивихів, а й дав цінні поради щодо запобігання майбутнім проблемам.
 
Правдина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин Забранського В.В. я відчула реальне полегшення. Його вміння працювати з хребтом справді вражає. Рекомендую його всім, хто шукає надійного костоправа.
 
Неоніла Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. допоміг мені повернутися до активного життя після травми. Його вміння і турбота про пацієнтів створюють комфортну атмосферу. Дуже задоволена результатом!
 
Zhorikk Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - це професіонал вищого класу. Його підхід до вправляння вивихів - справжнє мистецтво. Рекомендую його без вагань.
 
Кирюха Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - це саме той фахівець, якого я шукав. Його досвід і ретельний підхід до кожного випадку гарантують високі результати. Рекомендую всім, кому потрібна якісна допомога.
 
Севастьяна Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, поділіться, яким чином можна записатися на прийом до Забранського В.В.?
 
Кирюха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Северина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити щиру подяку всім форумчанам за ваші цінні відгуки! Ваші рекомендації та досвід допомогли мені зробити правильний вибір і записатися на прийом до Забранського Владислава Володимировича. Дуже ціную вашу підтримку!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки костоправ Одеса (Відгуки костоправ Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: