Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращий гінеколог Одеси
Данна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог Одеси


У мене рецидивуюча молочниця. Порекомендуйте грамотного гінеколога, який зможе повністю позбавити мене від цієї проблеми.
 
Віталіна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити вам звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Грамотний і тактовний фахівець, мені і моїм знайомим допомогла розв'язати проблеми, які турбували нас довгий час.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Обійшла величезну кількість гінекологів, залишилися негативні враження від таких лікарів як Кожухар, Журавльова, тільки Лариса Євгенівна змогла вирішити мою проблему остаточно. Дуже грамотний і зацікавлений в одужанні пацієнта фахівець, абсолютно адекватне обстеження і лікування.
 
Агапія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалася Міщенко Ольга Опанасівна.  На мій погляд вона може вислухати, допомогти, заспокоїти, підказати подальші дії. Вона досить швидко розібралася в моїй проблемі і дала мені рекомендації. Я маю намір продовжити в неї своє лікування.
 
дила Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у лікарки Ліхачової. Завжди чуйна, доброзичлива і позитивно ставиться до всіх своїх пацієнтів. Я прийшла з дуже великою проблемою, здала всі необхідні аналізи, і призначене лікування дало позитивні результати. З тим урахуванням, що я до цього лікувалася у двох лікарів Кожухар і Морозової безрезультатно.  Лариса Євгенівна спостерігала мене в індивідуальному порядку - це дуже здорово! Я дуже вдячна за проведене правильне лікування!  Рекомендую, підтверджено на особистому досвіді!
 
Гафі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалого досвіду, отриманого у відділенні гінекології Медіна у доктора Журавльової, дуже боялася йти до нового лікаря. Але, після візиту до Лариси Євгенівни, моя душа, нарешті, спокійна! Для мене, як молодої дівчини, це дуже важливо довіряти лікарю і не боятися! Уважна, добра, відповідає на всі запитання, що цікавлять. Жодних зайвих аналізів, все чітко й обґрунтовано, що і навіщо. Дуже задоволена!
 
Коллі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час дуже рідко зустрінеш дійсно грамотних лікарів, які знають і, що важливо, вміють робити свою справу!  Ольга Опанасівна Міщенко саме такий лікар, дуже професійний!
 
Ребекка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не вперше відвідую Міщенко Ольгу і дуже задоволена її роботою. Вважаю, що вона дуже хороший лікар. У неї завжди позитивне ставлення до своїх пацієнтів. Її лікування мені завжди допомагає. Вона професіонал. Я рекомендую її всім своїм знайомим.
 
Муля Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймають Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна і як можна до неї записатися?
 
дила Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум". Записатися можна через адміністратора клініки Наталію за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Євдоха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ця клініка розташована і яка вартість прийому?
 
Гафі Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка розташована на Французькому бульварі 60, це колишній санаторій "Росія". Ціна прийому 600 грн.
 
Іланта Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - дуже хороший і уважний лікар, неодноразово зверталася і завжди допомагала. Відповідає на всі запитання. Лікуюся тільки в неї, жодного разу не думала про зміну лікаря.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: