Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
Мануальний терапевт Одеса
Амелі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса


У мене склалася така ситуація: потрібно терміново відвідати мануального терапевта, до якого йти не знаю. Залиште свої відгуки про мануальних терапевтів Одеси хороших і поганих?
 
Локі Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Коробейникова Юрія Зіновійовича, поводив по спині з хрускотом 10 хвилин і рекомендував робити гімнастику, яку я маю ще й знайти в інтернеті, водночас було поставлено діагноз "здорова". Не раджу відвідувати цього лікаря.
 
Амена Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити, що лікар "не дуже". Була в нього на прийомі, щось робив із моєю спиною, кілька разів хруснула, і все, сеанс закінчили хвилин за 15. Але найголовніше - болі, як були, так і залишилися.
 
Даліт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік за рекламою потрапив до Матвеєнка Олександра Анатолійовича, провів курс остеопатії, навіть не глянув на знімки МРТ.  Підсумок - мало не поїхав на інвалідність.  Тож я навряд чи можу рекомендувати цього фахівця.
 
Кощей Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зіткнувся з остеопатією цього фахівця, після його сеансу почалися сильні болі, поки не забрала швидка. Вирішуйте самі, чи потрібно йти до такого лікаря.
 
Валерік Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідав центр сімейної медицини "Відродження життя" на Академічній 1, лікар був Зеленський Євген Сергійович. Дуже не сподобалося мені. Масаж робить один лікар, мануальну терапію інший. Коли поскаржився, що загострився біль, не могли знайти крайнього, звинувачували один одного. Не рекомендую звертатися в цей центр!
 
Гіла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Також можу підтвердити, після лікування у Коробейникова Ю.З. довелося відновлюватися в іншого лікаря Добре, що знайомі підказали звернутися до Забранського В.В., ось він мене відновив.
 
Аїша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу попередити про чудо-лікаря китайця Ігоря Хуановича. У чоловіка запалився лицьовий нерв, звернулися до Ігоря Хуановича, після його голковколювання в чоловіка не тільки з обличчям проблема, він і повернутися тепер не може, тож не рекомендую!
 
Абігаль Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Нас, дитячий невролог, направила до мануального терапевта Москальчука Сергія Петровича, в результаті викривлення шийки і довга реабілітація. Хочу вас уберегти, не водіть дітей до 16 років до мануальних терапевтів, кістки ростуть і розвиваються і не бажано туди втручатися.
 
DF1981 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі величезне, що попередили. Ми пройшли обстеження в дитячого невролога в поліклініці Різника, вона розвела руками і сказала, що не може допомогти, потрібно звертатися тільки до Сергія Петровича, він вас вилікує. Добре, що не звернулася.
 
Муля Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Реброва Олександра Анатолійовича після трьох сеансів я результату не побачила, біль у спині як був, так і залишився.
 
Іланта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також відвідувала цього лікаря, у мене навпаки біль посилився. Знайома порекомендувала Забранського Владислава, ось він воістину чудовий фахівець. Зняв біль за кілька сеансів, а після закінчення курсу мені хотілося прямо літати.
 
Еміле Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сеансу в Березовського Станіслава Михайловича мені стало гірше. Прийшла повторно для усунення болісних відчуттів. На жаль, не допомогло: сильні болі тепер не тільки в шиї, а й по всьому хребту. Зараз сиджу на знеболювальних, шукаю хорошого лікаря.
 
Машуня Повідомлення # 14
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте звернутися до Забранського В.В., всі мої знайомі залишилися задоволені і мені він допоміг. За курс сеансів повністю вирішив проблему з хребтом.
 
Еміле Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Скиньте, будь ласка, його контактні дані?
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: