Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса вартість (Психолог Одеса вартість)
Психолог Одеса вартість
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса вартість


Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи є у нас в Одесі хороший психолог для дорослих. Дуже потрібна ваша допомога і рекомендації.
 
Anni1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Гончарову Тетяну Сергіївну і Козлова Яна Леонідовича - дуже гідні фахівці у сфері психології. Рекомендую!
 
Lybava Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже комфортний і привабливий фахівець. Структурний і "по справі". Не закопується в проблемі, а якось відразу дає суть розуміння проблеми і ясні кроки. Етичний і чуйний, але водночас психолог "з позицією". Це було важливо для мене, оскільки в деяких аспектах у мене було розпливчасте уявлення про "нормальність". Я отримала дуже грамотну консультацію і підтримку! Рекомендую Гончарову Тетяну Сергіївну!
 
Гавриїла Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить швидко Тетяна Гончарова зрозуміла мою проблему, відкрила мені очі на мої внутрішні конфлікти.
 
Caroline Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася консультація з Козловим Яном Леонідовичем, проблему було виявлено й озвучено одразу, хоча я навіть не знала з чого почати і як сформулювати причину звернення!  Рекомендую!
 
Агафонова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобався психолог Козлов Ян Леонідович. Розібрали всі ситуації, з чим я прийшла, і мені повністю допомогли усвідомити, що відбувається в моєму житті. Я залишилася задоволена.
 
Ава Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна професійно і дохідливо підходить до проблеми, аналізує і доносить зрозумілою мовою. Однозначно раджу, хороший фахівець.
 
Алія1994 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. - чудовий фахівець, явно професіонал своєї справи, влучив у всі проблеми, дуже допоміг!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Не особливо вірила в допомогу, і виявилося марно. Тетяна Сергіївна швидко вловила мою проблему, спрямувала думки зовсім в іншому напрямку. Згодна, що працювати мені треба над собою, не шукати причини проблем ззовні. Мені стало якось навіть легше. Рекомендую, я отримала реальну допомогу.
 
Екаttерина Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. - обізнаний психолог, доброзичливий фахівець. Однозначно забезпечив усвідомлення причин виникнення проблем і порядок їх вирішення.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися на прийом до Гончарової Т.С. і Козлова Я.Л.
 
Eremeeva Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Anni1 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися ви можете за телефоном - 093 572 73 87, Ян Леонідович консультує під час особистої зустрічі в клініці Лікаріум.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса вартість (Психолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: