Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпноз Одеса (Психолог гіпноз Одеса)
Психолог гіпноз Одеса
valentine21 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог гіпноз Одеса
 


Вітаю форумчан! Я шукаю психолога-гіпнолога для роботи над своїми особистими фобіями. Мені важливо знайти висококваліфікованого фахівця, здатного допомогти мені впоратися з внутрішніми викликами. Може хтось мав хороші результати роботи з таким фахівцем, підкажіть до кого краще звернутися.
 
Darwin Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукав досвідченого гіпнолога серед різних фахівців, але всі вони ніби були не на тому рівні, який мені був потрібен. Зрештою, так і не зміг знайти того, хто задовольнив би мої очікування.
 
Алла758 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Що довше я шукав досвідченого гіпнолога, то більше переконувався в тому, що такий фахівець рідкість. Мої надії на успішні результати зникали з кожною новою зустріччю з різними фахівцями.
 
Губанов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені знадобилося звернутися до кількох гіпнотерапевтів, перш ніж я випадково почув про Козлова Яна Леонідовича. З першої ж зустрічі було зрозуміло, що всі мої пошуки завершилися - його професіоналізм поза всякими порівняннями і його я можу рекомендувати.
 
Калачова Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій шлях до Козлова Яна Леонідовича був нелегким: безліч фахівців залишили мене розчарованим. Але зустріч із ним стала справжнім відкриттям і поворотним моментом у моєму житті.
 
Vasilissa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла кілька сеансів із різними гіпнотерапевтами, і можу впевнено сказати, що Козлов Ян Леонідович виділяється своєю глибокою емпатією і розумінням. Він не просто уважно слухає, а й бачить коріння проблеми.
 
Кіра20 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Що мене вразило в роботі з Козловим Яном Леонідовичем, так це його індивідуальний підхід. На відміну від інших гіпнотерапевтів, він дійсно слухає й адаптує методику під мої потреби.
 
Olesya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапія з Яном Леонідовичем принесла мені величезну користь у кар'єрному та професійному зростанні. Він допоміг мені усвідомити мої сильні сторони та потенціал, а також подолати страх перед новими викликами. Завдяки його підтримці, я зміг досягти неймовірних результатів. Рекомендую його послуги всім, хто шукає підтримку та зростання у своїй професійній сфері.
 
Єрма Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Складнощі в сімейних стосунках і соціальній адаптації довго заважали мені насолоджуватися життям. Завдяки сеансам з Яном Леонідовичем, я навчився будувати здорові стосунки з близькими та успішно адаптуватися в суспільстві. Це був незамінний досвід, який допоміг мені повернути радість життя.
 
Агнія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Низька самооцінка і постійне відчуття провини сильно гальмували мій шлях до особистого зростання й успіху. Сеанси гіпнотерапії з Яном Леонідовичем допомогли мені розібратися в коренях цих проблем і почати по-новому сприймати себе. Його підтримка та професійний підхід справили неймовірно позитивний вплив.
 
Dana1990 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, вам не важко залишити номер телефону Яна Козлова?
 
Olesya8 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, не важко тримайте - 380 (93) 572 73 87.
 
малвіна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи Козлова Яна Леонідовича з іншими фахівцями, можу відзначити його високий професіоналізм і глибоке розуміння психологічних механізмів. Він точно знаходить ключі до підсвідомості, що робить його методи ефективними.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпноз Одеса (Психолог гіпноз Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: