Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відг (Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відг)
Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відг
Августина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки


Невролог призначив курс мануальної терапії, порадив звернутися до Забранського В.В. Хто відвідував цього лікаря, залиште відгук?
 
Гіра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - чудовий фахівець своєї справи. Позбулася сильних болів у спині та шиї за короткий проміжок часу. Тепер це мій лікар!
 
Афігея Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Тепер у мене є свій лікар, без перебільшення, лікар мого тіла. Я прийшла з хворою спиною, головними болями, втомою і відсутністю енергії. Пройшла 9 сеансів, це не таблетки й уколи, які не лікують. Це глибоке знання, як утворюються проблеми в нашому тілі. Владислав Володимирович зробив свою роботу, але запорука успіху в спільній роботі лікаря і пацієнта. Зараз я розумію, що це тільки початок і далі все тільки в моїх руках. Але в будь-якому разі, якщо виникне така необхідність, я знаю, до кого мені піти.  Владислав Володимирович дуже глибока і мудра людина, те, що він робите в сучасному світі, дуже важливо і цінно!
 
Івона Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича лікуємося всією сім'єю протягом кількох років. Прекрасний лікар, чудовий фахівець. Завжди уважно і досконально розбирається у всьому. Рекомендую!
 
Леандра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Володимировича з болем у шиї, постійними нападами мігрені та ще цілим супутнім букетом. Лікар прекрасний! Після першого прийому помітила поліпшення. Після закінчення повного курсу лікування можу сказати тільки щирі слова подяки.  Болі в шиї припинилися, мігрень теж не турбує. Владислав Володимирович - професіонал.
 
Ірит Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Владиславу Забранському за лікування, були болі в попереку і шиї. Через кілька сеансів усе минуло, рекомендую.
 
Сафіна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - великий професіонал своєї справи, я задоволена. Той, хто хоче стабільних позитивних результатів, рекомендую. Побільше б таких лікарів доброзичливих і уважних!
 
Керен Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому у Владислава Володимировича і з якого віку він приймає?
 
Ірит Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому у Владислава Володимировича 500 грн., приймає тільки дорослих пацієнтів з 17 років.
 
Зима Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися до лікаря Забранського?
 
Гіра Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Едік Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, якщо у вас проблеми з хребтом - це ваш лікар!  Владислав Володимирович допоміг мені і багатьом моїм знайомим!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відг (Мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович відг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: