Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки гіпнотерапевтів Одеси (Відгуки гіпнотерапевтів Одеси)
Відгуки гіпнотерапевтів Одеси
Mia4519 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гіпнотерапевтів Одеси
 


Форумчани! Я в пошуку хорошого гіпнотерапевта і хотів би почути рекомендації. Якщо у вас є якісь позитивні відгуки, поділіться, будь ласка!
 
Sophie Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Боротьба з нав'язливими думками і фобіями тривала довгі роки, поки я не зустрів Яна Леонідовича Козлова. Його сеанси гіпнотерапії допомогли мені звільнитися від цих кайданів і знайти свободу від негативних патернів. Рекомендую його всім, хто стикається з подібними проблемами і не тільки.
 
Heather Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Безсоння і хронічна харчова залежність негативно впливали на моє життя. Завдяки Яну Леонідовичу, я знайшов нарешті спокій і вміння керувати своєю залежністю. Його підхід дав мені сили та інструменти, які допомогли мені відновити якість свого життя.
 
Ava1978 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Зі мною сталася жахлива шокова травма, що залишила сліди у вигляді ПТСР. Ян Леонідович допоміг мені поступово впоратися з цим станом, відновити свою емоційну стійкість і почати жити повноцінним життям знову. Його підтримка - неймовірно цінна.
 
Lily7895 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
З боротьбою за нормальне ставлення до їжі я зіткнулася в останні роки. Ян Леонідович допоміг мені звільнитися від розладів харчової поведінки, навчив правильного ставлення до їжі та свого тіла. Його терапія дала мені свободу від цієї боротьби.
 
Emi78 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов був моїм порятунком від емоційного виснаження. Його сеанси дали мені необхідний відпочинок для моєї душі, допомогли мені відновити енергію і гармонію всередині себе. Рекомендую його всім, хто відчуває, що виснажив свої емоційні ресурси.
 
Jessica45 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зіткнувся з глибоким почуттям самотності та заниженою самооцінкою, що позначалося на моїх сімейних стосунках і адаптації в суспільстві. Завдяки Яну Леонідовичу, я навчився цінувати себе, створив здорові стосунки і насолоджуюся життям повною мірою.
 
Olivia20 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Яну Леонідовичу, я зміг впоратися з почуттям провини, яке роками отруювало моє життя. Його техніки гіпнотерапії дали мені змогу прояснити і переоцінити багато аспектів мого минулого, і я тепер відчуваю себе вільним від цього тягаря.
 
AmeliaОд Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені не тільки з особистими внутрішніми протиріччями, а й у царині сімейних і соціальних стосунків. Його методики дали мені інсайти, які зробили мене більш адаптованим і успішним як в особистому житті, так і в кар'єрі.
 
Olga2000 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Яну Леонідовичу Козлову за те, як він змінив моє життя. Моя боротьба з панічними атаками і фобіями була нестерпною, але завдяки його сеансам, я зміг знайти внутрішній спокій і звільнитися від цих страхів. Рекомендую Яна Козлова всім, хто шукає порятунок від тривожних розладів.
 
Зоня Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште дані, як можна знайти Яна Козлова?
 
AmeliaОд Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - справжній ангел-охоронець для тих, хто страждає від депресії. Його турботливий і професійний підхід допоміг мені подолати низку темних днів і знайти радість у житті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки гіпнотерапевтів Одеси (Відгуки гіпнотерапевтів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: